تاثيرآموزش تغذيه به مادران بر الگوي غذايي کودکان نوپاي 30-12 ماهه

تاثيرآموزش تغذيه به مادران بر الگوي غذايي کودکان نوپاي 30-12 ماهه

… دانلود …

تاثيرآموزش تغذيه به مادران بر الگوي غذايي کودکان نوپاي 30-12 ماهه دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثيرآموزش تغذيه به مادران بر الگوي غذايي کودکان نوپاي 30-12 ماهه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثيرآموزش تغذيه به مادران بر الگوي غذايي کودکان نوپاي 30-12 ماهه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثيرآموزش تغذيه به مادران بر الگوي غذايي کودکان نوپاي 30-12 ماهه :

، ترازو و متر نواری صورت گرفت. در طی سه ماه، مادران پنج بار در برنامه آموزش تغذیه شرکت نموده و پرسش نامه بسامد خوراک را تکمیل نمودند. پژوهشگر پس از دریافت فرم بسامد در هر نوبت، آموزش های لازم را به مادران گروه مداخله به صورت چهره به چهره ارایه می نمود. داده های جمع آوری شده با استفاده از نرم افزار SPSS و آزمون های آماری کای دو، تی زوجی وآنالیز واریانس داده های تکراری تجزیه و تحلیل گردید.یافته ها: قبل از مداخله امتیاز پرسش نامه نحوه تغذیه (6.859) و امتیاز (2.789) Z بود و پس از مداخله امتیاز پرسش نامه نحوه تغذیه (7.983) و امتیاز (1.722)Z شد. قبل از مداخله از نظر مصرف گوشت، قند و چربی، امتیاز پرسش نامه نحوه تغذیه و امتیاز Z اختلاف معنی داری بین دو گروه وجود نداشت، ولی پس از مداخله از نظر مصرف گوشت و قند و چربی، امتیاز پرسش نامه نحوه تغذیه و امتیاز Z اختلاف معنی داری بین دو گروه مشاهده شد (p=0.001).بحث و نتیجه گیری :قبل از مداخله در دو گروه مصرف گوشت و قند، چربی بیش از مقدار طبیعی بوده که پس از مداخله در گروه مداخله کاهش و مصرف میوه و سبزیجات افزایش یافت. امتیاز نحوه تغذیه قبل از مداخله در هر دو گروه در حد متوسط بوده که پس از مداخله در گروه مداخله افزایش یافت. امتیاز Zقبل از مداخله افزایش وزن را در دو گروه نشان داد که پس از مداخله در گروه مداخله کاهش یافت.

كلید واژه: آموزش تغذیه، الگوی غذایی، کودک نوپا

اینک شما با جستجوی تاثيرآموزش تغذيه به مادران بر الگوي غذايي کودکان نوپاي 30-12 ماهه وارد صفحه فروش فایل دانلودی تاثيرآموزش تغذيه به مادران بر الگوي غذايي کودکان نوپاي 30-12 ماهه شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تاثيرآموزش تغذيه به مادران بر الگوي غذايي کودکان نوپاي 30-12 ماهه