پيش ‌بيني‌ هفتگي زباله توليدي با استفاده از مدل ترکيبي شبکه عصبي و تبديل موجک

پيش ‌بيني‌ هفتگي زباله توليدي با استفاده از مدل ترکيبي شبکه عصبي و تبديل موجک

… دانلود …

پيش ‌بيني‌ هفتگي زباله توليدي با استفاده از مدل ترکيبي شبکه عصبي و تبديل موجک دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پيش ‌بيني‌ هفتگي زباله توليدي با استفاده از مدل ترکيبي شبکه عصبي و تبديل موجک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پيش ‌بيني‌ هفتگي زباله توليدي با استفاده از مدل ترکيبي شبکه عصبي و تبديل موجک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پيش ‌بيني‌ هفتگي زباله توليدي با استفاده از مدل ترکيبي شبکه عصبي و تبديل موجک :

(مدل عصبی – موجکی) برای پیش بینی کمیت تولید هفتگی در شهر تهران استفاده شده است. برای این منظور از مجموعه زمانی تولید این شهر در فاصله زمانی سالهای 1380 تا سه ماهه نخست 1385 كه به صورت هفتگی مرتب شده بودند، استفاده شد. بعد از آموزش و تست مدل های شبکه عصبی و شبکه عصبی – موجکی نتایج این مدل ها با یکدیگر مورد مقایسه قرار گرفت. نتایج به دست آمده از این تحقیق نشان می دهد که استفاده از تبدیل موجک در پیش پردازش متغیر های ورودی، تاثیر مثبتی در پیش بینی میزان تولید هفتگی در این شهر ایجاد کرده، به طوری که موجب افزایش چشمگیری در دقت محاسبات مدل شده است. این بهبود در مورد ضریب همبستگی مدل ها (R2) در مرحله صحت سنجی، از 0.5 در مدل شبکه عصبی به 0.9 در مدل شبکه عصبی – موجکی است. همچنین معیار قدر مطلق میانگین خطای نسبی نیز در مدل شبکه عصبی از 5.99 درصد به 1.92 درصد در مدل شبکه عصبی – موجکی کاهش پیدا کرده است.

كلید واژه: پیش ‌بینی هفتگی تولید، شبکه عصبی مصنوعی، شبکه عصبی، موجكی، تهران

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل پيش ‌بيني‌ هفتگي زباله توليدي با استفاده از مدل ترکيبي شبکه عصبي و تبديل موجک روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

پيش ‌بيني‌ هفتگي زباله توليدي با استفاده از مدل ترکيبي شبکه عصبي و تبديل موجک