مقاله استفاده از توابع رستري محيط GIS در طراحي شهري هماهنگ (نمونه موردي طرح توسعه پرديس مرکزي دانشگاه تهران)

 مقاله استفاده از توابع رستري محيط GIS در طراحي شهري هماهنگ (نمونه موردي طرح توسعه پرديس مرکزي دانشگاه تهران)

… دانلود …

مقاله استفاده از توابع رستري محيط GIS در طراحي شهري هماهنگ (نمونه موردي طرح توسعه پرديس مرکزي دانشگاه تهران) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله استفاده از توابع رستري محيط GIS در طراحي شهري هماهنگ (نمونه موردي طرح توسعه پرديس مرکزي دانشگاه تهران) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله استفاده از توابع رستري محيط GIS در طراحي شهري هماهنگ (نمونه موردي طرح توسعه پرديس مرکزي دانشگاه تهران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله استفاده از توابع رستري محيط GIS در طراحي شهري هماهنگ (نمونه موردي طرح توسعه پرديس مرکزي دانشگاه تهران) :

مقاله استفاده از توابع رستري محيط GIS در طراحي شهري هماهنگ (نمونه موردي طرح توسعه پرديس مرکزي دانشگاه تهران) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار و تابستان 1389 در هویت شهر از صفحه 119 تا 130 منتشر شده است.
نام: استفاده از توابع رستری محیط GIS در طراحی شهری هماهنگ (نمونه موردی طرح توسعه پردیس مرکزی دانشگاه تهران)
این مقاله دارای 12 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله طراحی شهری هماهنگ
مقاله GIS
مقاله تحلیل رستری
مقاله درونیابی فضایی
مقاله فیلترگذاری
مقاله همپوشانی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: قلمبردزفولی راما
جناب آقای / سرکار خانم: قهقایی آرمین

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
یكی از زیر شاخه های شهرسازی كه شاید محدودتر با GIS در ارتباط بوده، طراحی شهری است. آن چه در مقالات كاربرد GIS در طراحی شهری مشاهده می شود اكثرا مربوط به توان نمایش سه بعدی نرم افزارهایGIS است. حال آن كه یكی از بهترین امكانات سامانه اطلاعات مکانی توان بالای تحلیلی و جستجوی مكانی و توصیفی با كمك پایگاه داده متصل به سیستم است.
هدف از این مقاله بررسی قابلیت های تحلیلی GIS برای پروژه های طراحی شهری بوده و پیامد تجربه ای است در یك نمونه موردی پروژه طراحی شهری كه توانست تا حدود زیادی توافقی عمومی بین گروه های ذی نفع را ایجاد نماید. این تجربه نشان داد كه بسیاری از فرآیندهای ذهنی طراح را می توان به طور جامع و همه جانبه با نگاه فازی، و با كمك فضای انعطاف پذیر محیط رستر و توابع مربوطه مدلسازی نمود. لذا تجربه مذكور می تواند باب جدیدی را برای استفاده از GIS در پروژه های طراحی شهری باز نماید.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله استفاده از توابع رستري محيط GIS در طراحي شهري هماهنگ (نمونه موردي طرح توسعه پرديس مرکزي دانشگاه تهران) روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله استفاده از توابع رستري محيط GIS در طراحي شهري هماهنگ (نمونه موردي طرح توسعه پرديس مرکزي دانشگاه تهران)