ارزيابي دوره آموزشي دكتراي شهرسازي دانشگاه تهران طي دوره 83-1373

ارزيابي دوره آموزشي دكتراي شهرسازي دانشگاه تهران طي دوره 83-1373

… دانلود …

ارزيابي دوره آموزشي دكتراي شهرسازي دانشگاه تهران طي دوره 83-1373 دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارزيابي دوره آموزشي دكتراي شهرسازي دانشگاه تهران طي دوره 83-1373 کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارزيابي دوره آموزشي دكتراي شهرسازي دانشگاه تهران طي دوره 83-1373،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارزيابي دوره آموزشي دكتراي شهرسازي دانشگاه تهران طي دوره 83-1373 :

سال انتشار : 1386

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : هنرهاي زيبا

تعداد صفحات : 10

از بیش از یك دهه پیش، راه اندازی دوره های آموزشی دكترا در رشته های مختلف در دانشگاه های كشور اوج گرفت. هدف از این كار، تربیت استاد و محقق به منظور رفع نیازهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه ها و مراكز تحقیقاتی و كاهش وابستگی به كشورهای خارجی در این زمینه ها بود. طبی بیش از ده سالی كه از آغاز دوره ی دكترای شهرسازی در دانشگاه تهران می گذرد، دانشجویان متعددی وارد این دوره شده و پس از طی مراحل دوره ی آموزشی و پژوهشی موفق به كسب درجه دكترا گردیده اند. از نظر تحقق اهداف مورد نظر این برنامه آموزشی باید گفت كه بیش از 75 درصد فارغ التحصیلان این دوره در مراكز آموزشی- پژوهشی معتبر كشور به فعالیت در زمینه تخصصی خود اشتغال داشته و بقیه نیز به نوعی در زمینه های مرتبط حرفه ای و اجرایی فعالیت می كنند كه این امر موفقیت كلی برنامه را نشان می دهد. لیكن علی رغم تجارب متعددی كه در این زمینه به دست آمده و مسایل و مشكلات عدیده ای كه دانشجویان و فارغ التحصیلان و اساتید طی سال های گذشته به آن اشاره كرده اند، هیچ گونه ارزیابی رسمی از اجرای این دوره به منظور شناخت كامل و دقیق تنگناها و رفع آنها به عمل نیامده است. تحقیق حاضر با استفاده از روش های معمول در این زمینه به ارزیابی دوره مذكور پرداخته، به طور كلی به این نتیجه دست یافته كه علیرغم تحقیق نسبی اهداف دوره همواره با مشكلات و تنگناهایی روبرو بوده كه نیاز به بازنگری در آن را به شدت ضروری می نماید. لیكن از طرف دیگر متاسفانه قوانین و مقررات موجود حاكم بر این دوره ها اعمال هرگونه تغییر اساسی در ساختار و محتوای برنامه را عملا غیر ممكن می سازد. بنابراین پیشنهادات ارایه شده در این مقاله صرفا در چارچوی ضوابط موجود صورت گرفته است.

كلید واژه: رشته شهرسازی، حرفه شهرسازی، آموزش شهرسازی، دكترای شهرسازی، دانشگاه تهران

پژوهشگر گرامی فایل کامل ارزيابي دوره آموزشي دكتراي شهرسازي دانشگاه تهران طي دوره 83-1373 با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل ارزيابي دوره آموزشي دكتراي شهرسازي دانشگاه تهران طي دوره 83-1373 دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.