مدلسازي تئوري گسترش عرضي جريان چگالي سه بعدي حاوي ذرات در حالتهاي غيردايم

مدلسازي تئوري گسترش عرضي جريان چگالي سه بعدي حاوي ذرات در حالتهاي غيردايم

… دانلود …

مدلسازي تئوري گسترش عرضي جريان چگالي سه بعدي حاوي ذرات در حالتهاي غيردايم دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مدلسازي تئوري گسترش عرضي جريان چگالي سه بعدي حاوي ذرات در حالتهاي غيردايم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مدلسازي تئوري گسترش عرضي جريان چگالي سه بعدي حاوي ذرات در حالتهاي غيردايم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مدلسازي تئوري گسترش عرضي جريان چگالي سه بعدي حاوي ذرات در حالتهاي غيردايم :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم و تكنولوژي محيط زيست

تعداد صفحات :17

یكی از پدیده هایی كه در پخش و گسترش آلودگی های به صورت محلول یا ذرات معلق نقش مهمی را ایفا می كند، جریان چگالی یا ثقلی می باشد، لذا شناخت رفتار آن در پیش بینی و كنترل پخش آلودگی ها اهمیت بسزایی دارد. در این تحقیق، با توجه به آزمایشات تجربی انجام شده، گسترش عرضی جریان چگالی حاوی ذرات (turbidity current) در حالت سه بعدی، مغشوش و غیردایم در قالب ارایه قوانین مربوطه بصورت یك شكل كلی بدون بعد مورد تحلیل قرار گرفته و در نهایت مدلی تئوری ارایه می شود. عرض جریان، b، و موقعیت نوك دماغه پیشانی نسبت به ورودی، x، نسبت به مقیاس طولی شناوری اولیه، بدون بعد شده اند و نیز زمان متناظر با، b، و، x، نسبت به مقیاس زمانی شناوری اولیه، بدون بعد می شود. نتایج نشان می دهد، در منحنی های عرض بدون بعد بر حسب طول بدون بعد و همچنین در منحنی های عرض بدون بعد بر حسب زمان بدون بعد دو ناحیه R1 و R2 قابل تشخیص است و این امر حاكی از آن است كه در این دو ناحیه، مقدار و نوع نیروهایی كه با هم در تعادل هستند متفاوتند. در ناحیه R1 نرخ رشد عرض جریان كمتر از ناحیه R2 می باشد، ‌بطوریكه عرض جریان در ناحیه R1 و R2 به ترتیب، متناسب با X0.25 و X1.2 می باشد.

كلید واژه: جریان چگالی، جریان حاوی ذرات، گسترش عرضی غیردایم، مدلسازی تئوری

اینک شما با جستجوی مدلسازي تئوري گسترش عرضي جريان چگالي سه بعدي حاوي ذرات در حالتهاي غيردايم وارد صفحه فروش فایل دانلودی مدلسازي تئوري گسترش عرضي جريان چگالي سه بعدي حاوي ذرات در حالتهاي غيردايم شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مدلسازي تئوري گسترش عرضي جريان چگالي سه بعدي حاوي ذرات در حالتهاي غيردايم