توصيف نگرش و گرايش مردم شهر مشهد به فعاليتهاي حرکتي و ورزشي

توصيف نگرش و گرايش مردم شهر مشهد به فعاليتهاي حرکتي و ورزشي

… دانلود …

توصيف نگرش و گرايش مردم شهر مشهد به فعاليتهاي حرکتي و ورزشي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد توصيف نگرش و گرايش مردم شهر مشهد به فعاليتهاي حرکتي و ورزشي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي توصيف نگرش و گرايش مردم شهر مشهد به فعاليتهاي حرکتي و ورزشي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن توصيف نگرش و گرايش مردم شهر مشهد به فعاليتهاي حرکتي و ورزشي :

سال انتشار : 1386

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : المپيك

تعداد صفحات : 12

هدف این تحقیق عبارت است از توصيف نگرش و گرايش مردم شهر مشهد به فعاليتهاي حرکتي و ورزشي. بدین منظور، پرسشنامه ای با 36عبارت نگرشی در قالب 6 بعد یا مولفه، 12 عبارت گرایشی، و 9 پرسش ویژگی فردی تهیه و بین 1049 مرد و زن بالای 16 سال شهر مشهد به روش مستقیم توزیع شد. 976 نفر (93 درصد) آن را تکمیل و سپس جمع آوری شدند. پس از تجزیه و تحلیل آماری داده ها، نتایج زیر به دست آمد: در این تحقیق، 32 درصد افراد در فعالیتهای حرکتی و ورزشی شرکت نمی کردند. کسب نشاط و شادابی از مهم ترین علل و انگیزه های شرکت کردن، و عقب ماندن از کارهای روزانه از مهم ترین علل شرکت نکردن در فعالیتهای حرکتی و ورزشی بود. بیشترین افراد به ترتیب اولویت به فعالیتهای آمادگی جسمانی، پیاده روی و فوتبال می پرداختند. بین نگرش به فعالیتهای حرکتی و ورزشی در افراد با ویژگیهای مختلف سن، تاهل و تجرد، تعداد اعضای خانواده، نوع شغل، گرایش و عدم گرایش به فعالیتهای حرکتی و ورزشی تفاوت معناداری وجود داشت. (P<0.05). در صورتی که بین نگرش به فعالیتهای حرکتی و ورزشی در افراد با ویژگیهای مختلف جنسیت، سطح تحصیلات، درآمد ماهانه، هزینه خانوار، هزینه ماهانه ورزشی، تعداد جلسات تمرین در هفته، مدت زمان تمرین در هر جلسه، رفاه و ایمنی مکان ورزشی، و سابقه ورزشی تفاوت معناداری وجود نداشت. (P>0.05) در حالی که، بین گزارش به انجام فعالیتهای حرکتی و ورزشی در افراد با ویژگیهای مختلف سطح تحصیلات، نوع شغل، میزان درآمد و هزینه ماهانه کل خانواده رابطه معناداری وجود نداشت (P>0.05).

كلید واژه: نگرش، گرایش، فعالیتهای حرکتی و ورزشی

اینک شما با جستجوی توصيف نگرش و گرايش مردم شهر مشهد به فعاليتهاي حرکتي و ورزشي وارد صفحه فروش فایل دانلودی توصيف نگرش و گرايش مردم شهر مشهد به فعاليتهاي حرکتي و ورزشي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

توصيف نگرش و گرايش مردم شهر مشهد به فعاليتهاي حرکتي و ورزشي