تحليل ساختاري دوپلکس امتدادلغز چاشم در خاور منطقه فيروزکوه

تحليل ساختاري دوپلکس امتدادلغز چاشم در خاور منطقه فيروزکوه

… دانلود …

تحليل ساختاري دوپلکس امتدادلغز چاشم در خاور منطقه فيروزکوه دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحليل ساختاري دوپلکس امتدادلغز چاشم در خاور منطقه فيروزکوه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحليل ساختاري دوپلکس امتدادلغز چاشم در خاور منطقه فيروزکوه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحليل ساختاري دوپلکس امتدادلغز چاشم در خاور منطقه فيروزکوه :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم زمين

تعداد صفحات :13

گسل های امتداد لغز در طبیعت هیچ گاه به صورت خطی و واضح نبوده و در مسیر خود دچار خمش می شوند. این خمش ها ممکن است تنش فشارشی یا کششی را بر منطقه حاکم کنند (Woodcock & Fisher 1986) گسل های آستانه و فیروزکوه دو گسل فعال امتداد لغز با روند ENE-WSW هستند که در بین آنها یک منطقه گسلی فلسی (Imbricate) وجود دارد. یک تاقدیس توسط مولفه امتداد لغز و شیب لغز این زون گسلی بریده و جابه جا شده است. در اثر رژیم حاکم بر گستره منطقه دچار فراخاست شده و علاوه بر تشکیل یک پشته فشارشی در بین گسل های چاشم و بشم به نظر می رسد پشته های بعدی در سمت جنوب خاوری در حال تشکیل باشد.

كلید واژه: تحلیل ساختاری، دوپلکس، امتداد لغز، چاشم، فیروزکوه

پژوهشگر گرامی فایل کامل تحليل ساختاري دوپلکس امتدادلغز چاشم در خاور منطقه فيروزکوه با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل تحليل ساختاري دوپلکس امتدادلغز چاشم در خاور منطقه فيروزکوه دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.