مقايسه جملات بي شخص در زبان روسي و فارسي

مقايسه جملات بي شخص در زبان روسي و فارسي

… دانلود …

مقايسه جملات بي شخص در زبان روسي و فارسي دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقايسه جملات بي شخص در زبان روسي و فارسي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقايسه جملات بي شخص در زبان روسي و فارسي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقايسه جملات بي شخص در زبان روسي و فارسي :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش زبان هاي خارجي

تعداد صفحات :10

در این مقاله سعی شده است، نقطه نظرات زبانشناسان کشورهای مشترک المنافع در مورد جملات بدون شخص با یکدیگر مقایسه گردد. افعال بدون شخص، در زبان فارسی و روسی می توانند به صورت اشکال منجمد و تغییرناپذیر ظاهر گردند. در این مقاله، جملات بدون شخص زبان روسی و فارسی از لحاظ نحوی مورد مقایسه قرار گرفته اند. مولف سعی نموده، نقطه نظرات خود را در مورد جملات بدون شخص و در مورد اظهارات سایر زبانشناسان بیان نماید. در پایان مقاله، نتیجه حاصل از تحقیق و بررسی جملات بی شخص زبان روسی و فارسی و مطالعات مولف بیان گردیده است.

كلید واژه: جملات بی شخص و باشخص، گروه اسمی و فعلی، مضارع التزامی، بن فعل

اینک شما با جستجوی عبارت مقايسه جملات بي شخص در زبان روسي و فارسي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقايسه جملات بي شخص در زبان روسي و فارسي