مقاله بررسي اثر اصطكاك بر تعريض و برآمدگي جانبي در نورد تخت به روش المان محدود

 مقاله بررسي اثر اصطكاك بر تعريض و برآمدگي جانبي در نورد تخت به روش المان محدود

… دانلود …

نوردمقاله12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي اثر اصطكاك بر تعريض و برآمدگي جانبي در نورد تخت به روش المان محدود کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي اثر اصطكاك بر تعريض و برآمدگي جانبي در نورد تخت به روش المان محدود،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي اثر اصطكاك بر تعريض و برآمدگي جانبي در نورد تخت به روش المان محدود :

مقاله بررسي اثر اصطكاك بر تعريض و برآمدگي جانبي در نورد تخت به روش المان محدود که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1387 در مهندسی مكانیك جامدات از صفحه 59 تا 68 منتشر شده است.
نام: بررسی اثر اصطكاك بر تعریض و برآمدگی جانبی در نورد تخت به روش المان محدود
این مقاله دارای 10 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله نورد
مقاله اصطكاك
مقاله تعریض
مقاله برآمدگی
مقاله فورجینگ

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
در این مقاله با شبیه سازی سه بعدی نورد تخت در نرم افزار ABAQUS، اثرات اصطكاك بر پخش عرضی و برآمدگی در سطوح مورد بررسی قرار گرفته است. برای تخمین این مقادیر، فرایند نورد به وسیله فورجینگ های پی در پی تخمین زده شده و افزایش طول یا تعریض متوسط از محاسبات قبلی مورد استفاده قرار گرفته است. نتایج به دست آمده بصورت نمودارهایی ارایه شده که نشان می دهد با افزایش اصطکاک، تعریض و برآمدگی جانبی ورق در نورد تخت افزایش می یابد. نتایج ت‍ئوری مدل سازگاری خوبی را با مقادیر تجربی پ‍‍‍ژ‍وهشگران نشان می دهد. همچنین نتایج حاصل از اثر نسبت های مختلف عرض و ضخامت بر طول ناپایدار در نورد ورق مورد بررسی قرار گرفته است.

با سلام،محصول دانلودی مقاله بررسي اثر اصطكاك بر تعريض و برآمدگي جانبي در نورد تخت به روش المان محدود آماده ارائه به پژوهندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل مقاله بررسي اثر اصطكاك بر تعريض و برآمدگي جانبي در نورد تخت به روش المان محدود و بررسی کامل هدایت میشوید
مقاله بررسي اثر اصطكاك بر تعريض و برآمدگي جانبي در نورد تخت به روش المان محدود