مقاله تاثير آموزش مهارت هاي زندگي بر انگيزه پيشرفت، خوداحترامي و سازگاري اجتماعي

 مقاله تاثير آموزش مهارت هاي زندگي بر انگيزه پيشرفت، خوداحترامي و سازگاري اجتماعي

… دانلود …

پیشرفتمقالهفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تاثير آموزش مهارت هاي زندگي بر انگيزه پيشرفت، خوداحترامي و سازگاري اجتماعي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تاثير آموزش مهارت هاي زندگي بر انگيزه پيشرفت، خوداحترامي و سازگاري اجتماعي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تاثير آموزش مهارت هاي زندگي بر انگيزه پيشرفت، خوداحترامي و سازگاري اجتماعي :

مقاله تاثير آموزش مهارت هاي زندگي بر انگيزه پيشرفت، خوداحترامي و سازگاري اجتماعي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1386 در اندیشه و رفتار (روانشناسی كاربردی) از صفحه 85 تا 93 منتشر شده است.
نام: تاثیر آموزش مهارت های زندگی بر انگیزه پیشرفت، خوداحترامی و سازگاری اجتماعی
این مقاله دارای 9 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله مهارتهای زندگی
مقاله انگیزه پیشرفت
مقاله خود احترامی
مقاله سازگاری اجتماعی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: سپاه منصور مژگان

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هدف از پژوهش حاضر، بررسی تاثیر آموزش مهارت های زندگی بر انگیزه پیشرفت خوداحترامی و سازگاری اجتماعی دانشجویان آزاد اسلامی، واحد تهران مركز بود. بدین منظور در یك مطالعه تجربی با استفاده از طرح پیش آزمون و پس آزمون با گروه كنترل، 40 نفر از دانشجویان به طور تصادفی در دو گروه آزمایش و كنترل کاربندی و هر دو گروه به پرسشنامه های انگیزه پیشرفت، خوداحترامی و سازگاری اجتماعی پاسخ دادند. سپس آموزش مهارتهای زندگی تنها در مورد گروه آزمایش اعمال شد و مجددا هر دو گروه در معرض پس آزمون قرار گرفتند. یافته ها نشان داد كه آموزش مهارتهای زندگی، در ارتقای میزان انگیزه پیشرفت، خوداحترامی و سازگاری دانشجویان موثر است.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله تاثير آموزش مهارت هاي زندگي بر انگيزه پيشرفت، خوداحترامي و سازگاري اجتماعي با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله تاثير آموزش مهارت هاي زندگي بر انگيزه پيشرفت، خوداحترامي و سازگاري اجتماعي دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.