تشخيص تغييرات صحنه به روش زمينه‏گيري هوشمند

تشخيص تغييرات صحنه به روش زمينه‏گيري هوشمند

… دانلود …

تشخيص تغييرات صحنه به روش زمينه‏گيري هوشمند دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تشخيص تغييرات صحنه به روش زمينه‏گيري هوشمند کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تشخيص تغييرات صحنه به روش زمينه‏گيري هوشمند،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تشخيص تغييرات صحنه به روش زمينه‏گيري هوشمند :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي برق و مهندسي کامپيوتر ايران

تعداد صفحات :10

جداسازی روزمینه از زمینه، در بسیاری از كاربردهای نظارت تصویری به عنوان اولین و مهمترین قدم شناخته می‎‎شود و “تفاضل زمینه” روشی است كه معمولاً برای این منظور استفاده می‎‎شود. این روش، هر فریم را با مدلی از صحنه خالی مقایسه كرده و ناحیه‎هایی از آنرا كه بطور قابل ملاحظه‎ای متفاوت به نظر می‏رسند به عنوان نواحی روزمینه مشخص می‎كند.
این مقاله روش جدیدی برای تفاضل زمینه ارائه می‏كند كه در آن ابتدا هر تصویر به بلوكهای یكسانی تفكیك شده و سپس ویژگیهای تعیین‎كننده‎ای از بلوك‏ها محاسبه شده و سابقه مقادیر هر یك از این ویژگی‏ها، به صورت تركیبی از توزیعها‎ی گوسین مدل می‏گردد. با ورود هر فریم جدید، این توزیعها با روش سریعی بهنگام می‎شوند آنگاه توزیعهای گوسین مدلهای تركیبی، برای یافتن توزیعهایی كه بیان‎كننده زمینه هستند ارزیابی می‎شوند و هر بلوك بر اساس اینكه مقادیر ویژگیهای آن جزو كدامیك از توزیعها باشد در دو كلاس زمینه و روزمینه دسته‎بندی می‎شود.
پیاده‎سازی نرم‎افزاری این روش روی كامپیوتر شخصی، حاكی از عملكرد قابل قبول سیستم در برابر اجسام متجاوز به صحنه (مستقل از سرعت حركت آنها)، اضافه یا كاسته شدن اجسام داخل صحنه، نویز تصویربرداری و تغییرات ناخواسته صحنه است و سرعت بالا و نیاز به حافظه كم، آنرا برای درصد بالایی از كاربردهای بلادرنگ مناسب می‏سازد.

كلید واژه: بلوك بندی تصاویر ، تركیبی از گوسین ، تفاضل زمینه ، جداسازی روزمینه

اینک شما با جستجوی عبارت تشخيص تغييرات صحنه به روش زمينه‏گيري هوشمند وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
تشخيص تغييرات صحنه به روش زمينه‏گيري هوشمند