پيش بيني شاخص سهام کارخانه سيمان با استفاده از مدل ترکيبي شبکهعصبي، الگوريتم ژنتيک و ماشين بردار پشتيبان

پيش بيني شاخص سهام کارخانه سيمان با استفاده از مدل ترکيبي شبکهعصبي، الگوريتم ژنتيک و ماشين بردار پشتيبان

… دانلود …

پيش بيني شاخص سهام کارخانه سيمان با استفاده از مدل ترکيبي شبکهعصبي، الگوريتم ژنتيک و ماشين بردار پشتيبان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پيش بيني شاخص سهام کارخانه سيمان با استفاده از مدل ترکيبي شبکهعصبي، الگوريتم ژنتيک و ماشين بردار پشتيبان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پيش بيني شاخص سهام کارخانه سيمان با استفاده از مدل ترکيبي شبکهعصبي، الگوريتم ژنتيک و ماشين بردار پشتيبان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پيش بيني شاخص سهام کارخانه سيمان با استفاده از مدل ترکيبي شبکهعصبي، الگوريتم ژنتيک و ماشين بردار پشتيبان :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي محاسبات توزيعي و پردازش داده هاي بزرگ

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

در هر کشوری صنعت سیمان یکی از اجزاء اساسی بخشهای اقتصادی میباشد. در ایران بخش صنعت سیمان و ساختمان به عنوان موتور محرکه سایر بخشهای اقتصادی تلقی میگردد. اهمیت این صنعت، توجه و علاقه عموم مردم را به این حوزه جلب و سرمایه- گذاران بی شماری را برای سرمایهگذاری در این عرصه جذب کرده است. دراین پژوهش پس از بدست آوردن دادههای شرکت سیمان دورود به طراحی و ارایهی یک مدل پیش بینی شاخص سهام بر اساس داده کاوی، با استفاده از الگوریتمهای ژنتیک به منظور انتخاب ویژگیهای بهینه و ماشین بردار پشتببان برای طبقه بندی این ویژگی-ها و بدست آوردن حداقل خطا پرداخته ایم و در آخر برای پیش بینی شاخص سهام از شبکه عصبی مصنوعی استفاده شده است که هدف از آن بدست آوردن میزان دقت بالا و کاهش خطای پیش بینی شاخص سهام است.

اینک شما با جستجوی عبارت پيش بيني شاخص سهام کارخانه سيمان با استفاده از مدل ترکيبي شبکهعصبي، الگوريتم ژنتيک و ماشين بردار پشتيبان وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
پيش بيني شاخص سهام کارخانه سيمان با استفاده از مدل ترکيبي شبکهعصبي، الگوريتم ژنتيک و ماشين بردار پشتيبان