بررسي اخلاقيات در نظام پرستاري

بررسي اخلاقيات در نظام پرستاري

… دانلود …

بررسي اخلاقيات در نظام پرستاري دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اخلاقيات در نظام پرستاري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اخلاقيات در نظام پرستاري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اخلاقيات در نظام پرستاري :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين همايش ملي راهکارهاي توسعه و ترويج علوم تربيتي ،روانشناسي ، مشاوره و آموزش در ايران

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

اخالق پرستاری)به انگلیسی: ethics Nursing )شاخهای از اخالق کاربردی بوده و به مجموعه رفتارها و کردارهای انسانی و حرفهای مورد انتظار از یک پرستار در انجام وظایف پرستاری گفته میشود. این رفتارها و کردارها باید بهصورت ویژگیهای فردی در برقراری ارتباط با بیمار، بستگان و همراهان بیمار، همکاران، محیط کار، جامعه، حکومت، و دیگر موارد نمود پیدا کند. در سال 1985 ،مجتمع کالجهای پرستاری آمریکا پروژهای در رابطه با شناسایی ارزشهای ضروری جهت کار پرستاری تهیه نمود که شامل هفت سری ارزش: زیبایی شناسی، نوع دوستی، برابری، آزادی، منزلت انسانی، عدالت و حقیقت بود. پرستاران در جایگاه ارایه خدمت، فعالیت های خود را بر اساس ارزش های مشترکی بنا می نهندکه معموال این ارزشها در کدهای اخالق حرفهای منعکس میگردد. و از آن جا که تصمیم پرستاران بر مردم تاثیر میگذارد بنابراین پرستاران توانایی نفع و زیان رساندن به بیمار را دارا می باشند. نمونهای از آن، زیان رسانیدن به بیمار مبتال به ایدز بر اثر کوتاهی در فرایند یادگیری توسط پرستار در حین مراجعه بیمار است که با ارزشهای پرستاری مطابقت نخواهد داشت. در این راستا تحقیق حاضر قصد دارد به بررسی کلیه زوایای اخالقی در نظام پرستاری بپردازد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي اخلاقيات در نظام پرستاري روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي اخلاقيات در نظام پرستاري