تاثيرات شبکه هاي اجتماعي بر سلامت روحي و رواني افراد

تاثيرات شبکه هاي اجتماعي بر سلامت روحي و رواني افراد

… دانلود …

تاثيرات شبکه هاي اجتماعي بر سلامت روحي و رواني افراد دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثيرات شبکه هاي اجتماعي بر سلامت روحي و رواني افراد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثيرات شبکه هاي اجتماعي بر سلامت روحي و رواني افراد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثيرات شبکه هاي اجتماعي بر سلامت روحي و رواني افراد :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي مديريت، حسابداري، علوم تربيتي و اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل

تعداد صفحات : 5

چکیده مقاله:

در دنیای امروز، شبکه های اجتماعی نقش بسیار مهمی در روابط مردم سرتاسر جهان ایفا می کنند. بهطوری که به جزیی جدایی ناپذیر از زندگی بیشتر مردم تبدیل شده اند. این در حالی است که اساسپیدایش این شبکه ها تسهیل و کوتاه نمودن مسیر ارتباطی میان افراد جامعه تلقی می گردد. در ایراننیز این پدیده نه چندان نوظهور روز به روز بر خیل مشتاقان خود می افزاید. شاید در گذشته نه چنداندور افراد شناخت کمی نسبت به ماهیت و چگونگی استفاده از این شبکه ها داشتند، اما این روزها درزندگی روزمره شاهد آن هستیم که طیف متفاوت مردم راجع به این شبکه ها با هم صحبت و تبادلاطلاعات می نمایند. طبقات مختلف در جامعه از زن و مرد، جوان و پیر، باسواد و بی سواد، از آن حرفمی زنند. عده ای بسیار مخالف آن ها بوده ، وجودشان را باعث مضرات اجتماعی و فساد اخلاقی برایطبقات جامعه دانسته و مایل به بستن، تعطیل و فیلتر کردن آن ها هستند و در مقابل، عده ای دیگرآن ها را مظاهری از تمدن جدید شمرده ، وجود آن ها را برای پیوستگی های اجتماعی مفید، بلکه لازممی دانند. فراگیر شدن استفاده از این پدیده ، پیامدهای مثبت و منفی بسیاری را بر زندگی ما القاء نمودهو در مواردی نیز تبعات گریز ناپذیری را بر ما تحمیل داشته است. تا آنجاییکه بعضا اصطلاحات مرسومدر این شبکه ها بخشی از فرهنگ محاوره افراد جامعه ما را تشکیل می دهند.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل تاثيرات شبکه هاي اجتماعي بر سلامت روحي و رواني افراد روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

تاثيرات شبکه هاي اجتماعي بر سلامت روحي و رواني افراد