جايگاه تعليم و تربيت در فلسفه تربيتي پراگماتيسم؛ با تاکيد بر عناصر برنامه درسي

جايگاه تعليم و تربيت در فلسفه تربيتي پراگماتيسم؛ با تاکيد بر عناصر برنامه درسي

… دانلود …

جايگاه تعليم و تربيت در فلسفه تربيتي پراگماتيسم؛ با تاکيد بر عناصر برنامه درسي دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد جايگاه تعليم و تربيت در فلسفه تربيتي پراگماتيسم؛ با تاکيد بر عناصر برنامه درسي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي جايگاه تعليم و تربيت در فلسفه تربيتي پراگماتيسم؛ با تاکيد بر عناصر برنامه درسي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن جايگاه تعليم و تربيت در فلسفه تربيتي پراگماتيسم؛ با تاکيد بر عناصر برنامه درسي :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

پراگماتیسم، به مثابه یک نظریهی فلسفی و روش دستیابی به حقیقت، بر این اصل استوار است که درباره هر نظریه یا آموزهای باید بر پایهی نتایجی که از آن بهدست میآید، داوری کرد. به نظر پراگماتیستها، اگر عقیدهای به نتیجهی خوب و کارآمد برای انسان بینجامد، باید آن را حقیقی قلمداد کرد. هدف از انجام این پژوهش بررسی جایگاه تعلیم و تربیت در فلسفه تربینی پراگماتیسم (با تاکید بر عناصر برنامه درسی) بوده است. تحقیق حاضر توصیفی- تحلیلی است. یافتههای این پژوهش نشان داد که هدف اصلی تربیتی فلسفه پراگماتیسم، تعلیم و تربیت بیشتر یا همانا رشد و بازسازی تجربه بهویژه تجارب اجتماعی میباشد. بنابراین در جوامعی که فلسفه تعلیم و تربیت پراگماتیسم بر نظامهای آموزشی و برنامههای درسی آنان حاکم است، لازم است دستاندرکاران و مجریان برنامه درسی با انتخاب و به کارگیری محتوای مناسب منجمله تجربه بلاواسطه و مستقیم دانشآموزان و مسایل کنونی و تجربیات اجتماعی، اجرای روشهای تدریس فعال همانند روش تحقیق و حل مساله و بحث گروهی و در نهایت همکاری با دانشآموزان به منظور خود ارزیابی آنان از تجارب مدرسهای و پیشرفت تحصیلی خود، زمینهی تحقق اهداف آموزشی فوق، و همچنین یادگیری عمیق و پایدار را برای فراگیران فراهم نمایند.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی جايگاه تعليم و تربيت در فلسفه تربيتي پراگماتيسم؛ با تاکيد بر عناصر برنامه درسي وارد صفحه فروش فایل دانلودی جايگاه تعليم و تربيت در فلسفه تربيتي پراگماتيسم؛ با تاکيد بر عناصر برنامه درسي شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

جايگاه تعليم و تربيت در فلسفه تربيتي پراگماتيسم؛ با تاکيد بر عناصر برنامه درسي