بازطراحي فضاهاي گمشده شهري (نمونه موردي: کاروانسراي خرازي بيرجند)

بازطراحي فضاهاي گمشده شهري (نمونه موردي: کاروانسراي خرازي بيرجند)

… دانلود …

بازطراحي فضاهاي گمشده شهري (نمونه موردي: کاروانسراي خرازي بيرجند) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بازطراحي فضاهاي گمشده شهري (نمونه موردي: کاروانسراي خرازي بيرجند) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بازطراحي فضاهاي گمشده شهري (نمونه موردي: کاروانسراي خرازي بيرجند)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بازطراحي فضاهاي گمشده شهري (نمونه موردي: کاروانسراي خرازي بيرجند) :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس شهرسازي،مديريت و توسعه شهري

تعداد صفحات : 5

چکیده مقاله:

فضاهای گمشده، فضاهایی در شهرها هستند که هیچ ارتباط مثبتیبا محیط پیرامون و استفاده کنندگان خود برقرار نکرده و به دلیلعدم تعریف مناسب تبدیل به فضاهایی رها شده با ابعاد ریز و درشتشده است. این فضاها به دلیل دور بودن از دید شهروندان، فضاهایدنجی هستند که امکان وقوع هرگونه ناهنجاری و جرایم در آنهاوجود دارد. رشد شتابان شهرنشینی و ساخت و سازهای بدون برنامهدر چند دهه گذشته باعث به وجود آمدن فضاهای زیادی با ویژگیهای مذکور شده است. شهر بیرجند هم ازین قاعده مستثنا نیست،فضاهای زیادی از این شهر بر اثر توسعه های اخیر به فضاهایی بدوناستفاده و رها شده تبدیل شده است. بناهای تاریخی و از جملهکاروانسراها، مکان هایی هستند که روزگاری جزء فضاهای فعالشهری محسوب می شدند و سرزندگی فضاهای شهری را به دنبالداشته ولی امروزه متروک شده و تبدیل به نامکان هایی در دل بافتهای فشرده شهری شده اند. این درحالی است که با توجه به ارزشبالای زمین، استفاده از این فضاها می تواند در راستای ایجادسرزندگی و تولید فضاهای شهری مناسب در بافت های فشردهشهری نقش به سزایی داشته باشد.در این تحقیق سعی شده است از این فضاها بصورت موردی، موردمطالعه و بررسی قرار گیرد، بنای مورد نظر کاروانسرای خرازی می-باشد که در هسته اصلی شهر بیرجند و در دل بافت تجاری و تاریخیقرار گرفته است.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بازطراحي فضاهاي گمشده شهري (نمونه موردي: کاروانسراي خرازي بيرجند) وارد صفحه فروش فایل دانلودی بازطراحي فضاهاي گمشده شهري (نمونه موردي: کاروانسراي خرازي بيرجند) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بازطراحي فضاهاي گمشده شهري (نمونه موردي: کاروانسراي خرازي بيرجند)