اثرات فرسودگي بافت محلات مسکوني در ميزان رضايت مندي ساکنين محله مورد پژوهشي : محله عامري واقع در شهرداري منطقه 7 اهواز

اثرات فرسودگي بافت محلات مسکوني در ميزان رضايت مندي ساکنين محله مورد پژوهشي : محله عامري واقع در شهرداري منطقه 7 اهواز

… دانلود …

اثرات فرسودگي بافت محلات مسکوني در ميزان رضايت مندي ساکنين محله مورد پژوهشي : محله عامري واقع در شهرداري منطقه 7 اهواز دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اثرات فرسودگي بافت محلات مسکوني در ميزان رضايت مندي ساکنين محله مورد پژوهشي : محله عامري واقع در شهرداري منطقه 7 اهواز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اثرات فرسودگي بافت محلات مسکوني در ميزان رضايت مندي ساکنين محله مورد پژوهشي : محله عامري واقع در شهرداري منطقه 7 اهواز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اثرات فرسودگي بافت محلات مسکوني در ميزان رضايت مندي ساکنين محله مورد پژوهشي : محله عامري واقع در شهرداري منطقه 7 اهواز :

سال انتشار : 1394

تعداد صفحات :17

چکیده مقاله:

د بخش های قدیمی و فرسوده در شهرها حامل روح اجتماعی و فرهنگی شهر است. از آنجایی که بررسی میزان رضایت مندی ساکنین از وضعیت سکونتی خود در بافت فرسوده، صرفا برای شناخت و توصیف شرایط موجود است، پژوهش یش رو رد زمره ی تحقیقات علمی- پژوهشی قرار خواهد گرفت. داده های مورد نیاز برای پیش بینی متغیر رضایت مندی ساکنین، از طریق پر کردن پرسشنامه مذکور به شکل تصادفی در بین 50 نفر از افراد ساکن واقع در محله مذکور پرسش گردید. بر اساس نتایج بدست آمده، میزان رضایت مندی از محله در حد متوسط ارزیابی شد. و ساکنان به دلیل دلبستگی به محله، دسترسی به راه های ارتباطی و وجود حمل و نقل عمومی تمایل به سکونت در محله فوق را داشتند. نتایج پرسشنامه ها با نرم افزار EXCEL بررسی و سپس تحلیل شد. بر این اساس به نظر می رسد رسیدگی به محلات بافت فرسوده و کاهش مشکلاتی که ساکنان با آن مواجه هستند از قبیل عدم استحکام بنا، عدم سیستم مناسب در جهت بهداشت، نظافت و دفع آب های سطحی در محله که فضای ناخوشایندی را برای ساکنین به وجود آورده است در جهت افزایش رضایت مندی شان موثر و ضرورت آن احساس می گردد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل اثرات فرسودگي بافت محلات مسکوني در ميزان رضايت مندي ساکنين محله مورد پژوهشي : محله عامري واقع در شهرداري منطقه 7 اهواز با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل اثرات فرسودگي بافت محلات مسکوني در ميزان رضايت مندي ساکنين محله مورد پژوهشي : محله عامري واقع در شهرداري منطقه 7 اهواز دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.