مقاله بررسي احکام زندان متخلفان امور عمومي در قرآن و حديث

 مقاله بررسي احکام زندان متخلفان امور عمومي در قرآن و حديث

… دانلود …

زندان

نویسنده(ها):
جناب
و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي احکام زندان متخلفان امور عمومي در قرآن و حديث کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي احکام زندان متخلفان امور عمومي در قرآن و حديث،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي احکام زندان متخلفان امور عمومي در قرآن و حديث :

مقاله بررسي احکام زندان متخلفان امور عمومي در قرآن و حديث که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در فصلنامه حقوق- مجله دانشكده حقوق و علوم سیاسی از صفحه 311 تا 324 منتشر شده است.
نام: بررسی احکام زندان متخلفان امور عمومی در قرآن و حدیث
این مقاله دارای 14 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله حبس (زندان)
مقاله متخلفین اداری
مقاله مفسدین اجتماعی
مقاله احکام زندان

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: مروتی سهراب
جناب آقای / سرکار خانم: زرگوش نسب عبدالجبار

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
شارع مقدس برای تهذیب نفوس و مصونیت از انحراف برنامه های متنوع و متکثر ارایه کرده است. یکی از این برنامه ها تعیین مجازات – حد و تعزیر – برای متخلفین امور عمومی است. این مقاله ضمن ارایه گزارش جامعی از قرآن کریم و روایات فریقین – شیعه و اهل سنت – درباره حبس والیان و استانداران، پزشکانی که با عنوان جعلی به طبابت می پردازند، رابطه بازان، خاینین به بیت المال عمومی، کلاهبرداران، قوادان و ; به بررسی همه جانبه و مقایسه رویات مزبور درباره کم و کیف مجازات حبس پرداخته و دیدگاه علما و اندیشمندان شیعی و سنی را با یکدیگر مورد سنجش قرار داده و در نهایت با ارایه شواهد و قراین قرآنی و روایی و فقهی نظریه قابل قبول را به رشته تحریر در آورده است.

عنوان محصول دانلودی: مقاله بررسي احکام زندان متخلفان امور عمومي در قرآن و حديث
یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود مربوط به مقاله بررسي احکام زندان متخلفان امور عمومي در قرآن و حديث را در ادامه مطلب ببینید
مقاله بررسي احکام زندان متخلفان امور عمومي در قرآن و حديث