تاثير کيفيت حسابرسي و کيفيت سود بر هزينه سرمايه تحت بحران مالي در شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

تاثير کيفيت حسابرسي و کيفيت سود بر هزينه سرمايه تحت بحران مالي در شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

… دانلود …

تاثير کيفيت حسابرسي و کيفيت سود بر هزينه سرمايه تحت بحران مالي در شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثير کيفيت حسابرسي و کيفيت سود بر هزينه سرمايه تحت بحران مالي در شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثير کيفيت حسابرسي و کيفيت سود بر هزينه سرمايه تحت بحران مالي در شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثير کيفيت حسابرسي و کيفيت سود بر هزينه سرمايه تحت بحران مالي در شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي در مديريت، حسابداري و اقتصاد

تعداد صفحات :24

چکیده مقاله:

این پژوهش به بررسی تاثیر کیفیت حسابرسی و کیفیت سود بر هزینه سرمایه تحت بحران مالی در شرکت های پذیرفته شده دربورس اوراق بهادار تهران پرداخته است. بدین منظور تعداد 133 شرکت طی دوره زمانی 1393-1389 از شرکت های منتخببورس اوراق بهادار تهران انتخاب شده است. در پژوهش حاضر 6 فرضیه تدوین شده است که ارتباط بین هزینه سرمایه و هزینهبدهی را با کیفیت سود و کیفیت حسابرسی مورد بررسی قرار می دهند. به منظور رسیدن به اهداف پژوهش از روش رگرسیونداده های پانل استفاده شده است. پژوهش حاضر، از نظر نوع هدف کاربردی و از نظر ماهیت و محتوایی همبستگی است.اطلاعات جمعآوری شده در Excel طبقه بندی شده و در نهایت داده ها در نرم افزار E-veiws مورد آزمون قرار خواهند گرفت. نتایج پژوهش نشان میدهد که کیفیت سود و کیفیت حسابرسی بر هزینه سرمایه و هزینه بدهی اثر منفی و معناداری دارند.همچنین فرضیه اثرگذاری بحران مالی بر افزایش هزینه بدهی تایید و بر هزینه سرمایه رد می شود.

اینک شما با جستجوی تاثير کيفيت حسابرسي و کيفيت سود بر هزينه سرمايه تحت بحران مالي در شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران وارد صفحه فروش فایل دانلودی تاثير کيفيت حسابرسي و کيفيت سود بر هزينه سرمايه تحت بحران مالي در شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تاثير کيفيت حسابرسي و کيفيت سود بر هزينه سرمايه تحت بحران مالي در شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران