بررسي و مقايسه پروتکل هاي احراز هويتRFID براساس توابع درهم سازي

بررسي و مقايسه پروتکل هاي احراز هويتRFID براساس توابع درهم سازي

… دانلود …

بررسي و مقايسه پروتکل هاي احراز هويتRFID براساس توابع درهم سازي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي و مقايسه پروتکل هاي احراز هويتRFID براساس توابع درهم سازي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي و مقايسه پروتکل هاي احراز هويتRFID براساس توابع درهم سازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي و مقايسه پروتکل هاي احراز هويتRFID براساس توابع درهم سازي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس ملي علوم و مهندسي کامپيوتر و فناوري اطلاعات

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

سیستم های RFIDدر سال های اخیر توجه بسیاری را در کاربردهای مختلف به خود جذب نموده اند. با توجه به اینکه در سیستم هایRFIDاز ارتباطات بی سیم استفاده می شود و از آنجا که همواره ارتباطات بی سیم با مشکلات امنیت ی و حفظ حریم خصوصی مواجه هستند، این سیستم ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در معرض مشکلات امنیت ی از قبی ل شنود، جعل، محرومیت از دریافت خدمات و … می باشند. جهت مقابله با این مشکلات امنیتی راهکارهای متفاوتی ارایه شده است کهمی توان به پروتکل های احراز هویت اشاره نمود. همچنین جهت افزایش امنیت پیام های منتقل شده در پروتکل ها ی احرازهویت از روش های رمزنگاری متفاوتی از جمله توابع در هم سازی، رمزنگاری منحنی بیضوی و … استفاده می نمایند . در ای ن مقاله به بررسی پروتکل هایی پرداخته شده است که از روش رمزنگاری با استفاده از توابع در هم سازی استفاده می نمایند.

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي و مقايسه پروتکل هاي احراز هويتRFID براساس توابع درهم سازي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي و مقايسه پروتکل هاي احراز هويتRFID براساس توابع درهم سازي