ازمایش تقویت كننده های تفاضلی و بررسی پاسخ فركانسی

ازمایش تقویت كننده های تفاضلی و بررسی پاسخ فركانسی

… دانلود …

ازمایش تقویت كننده های تفاضلی و بررسی پاسخ فركانسی دارای 33 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ازمایش تقویت كننده های تفاضلی و بررسی پاسخ فركانسی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ازمایش تقویت كننده های تفاضلی و بررسی پاسخ فركانسی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ازمایش تقویت كننده های تفاضلی و بررسی پاسخ فركانسی :

*ازمایش تقویت کننده های تفاضلی و بررسی پاسخ فرکانسی*

در رابطه بالا ، عملكرد تقویت كننده تفاضلی به وضوح مشخص است در این رابطه نویز موجود در محیط هستند ، همانطور كه مشخص است چون هر دو ورودی در یك مكان قرار دارند بنابراین است .

از مزایای تقویت كننده ی تقاضای این است كه اگر نویزی در محیط باشد به طریقه ی بالا به طور خودكار حذف می شود . همچنین این تقویت كننده یك تقویت كننده ی ابزار دقیق است و در مدارهای مخابراتی و ضرب كننده ها تأثیر اساسی دارد .

در طراحی مدار تقویت كننده ی تفاضلی از مقاومت برای افزودن بر پایه ای حرارت استفاده می شود . اما با اضافه كردن این مقاومت گین در حالت AC به شدت كاهش می یابد برای كم كردن این اثر یك خازن بای پس به مدار اضافه می كنیم در این مدار در فركانس های پائین خازن به حالت اتصال كوتاه نمی رسد بنابراین مقاومت اخیر به حالت بای پس نخواهد رسید .

تقویت كننده ی تفاضلی در واقع تفاضل سیگنال های ورودی را تقویت سیگنال های ورودی به ترانزیستوری را می توان به صورت زیر نمایش داد :

قسمتی را كه در هر دو ورودی مشترك است Vic ( مدمشترك ) می نامند .

و قسمتی را كه 180 اختلاف فازی دارد را Vid ( مد تفاضلی می نامند )

gm1=gm2

آنالیز DC‌( از مقاومت درونی منبع جریان صرف نظر می كنیم .

آنالیز AC ( خازن ها اتصال كوتاه منابع DC=0 )

آنالیز DC شامل دو بخش است.

1 ـ تحلیل مد مشترك

2 ـ تحلیل مد تفاضلی

ابتدا تحلیل مد مشترك را بررسی می كنیم در حالت مد مشترك آثار را زمانی كه Vd=0 است بررسی می كنیم .

لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
با سلام،محصول دانلودی ازمایش تقویت كننده های تفاضلی و بررسی پاسخ فركانسی آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل ازمایش تقویت كننده های تفاضلی و بررسی پاسخ فركانسی و بررسی کامل هدایت میشوید

ازمایش تقویت كننده های تفاضلی و بررسی پاسخ فركانسی