حداکثر دید: یک راه برای افزایش فراوانی استناد

حداکثر دید: یک راه برای افزایش فراوانی استناد

… دانلود …

حداکثر دید: یک راه برای افزایش فراوانی استناد دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد حداکثر دید: یک راه برای افزایش فراوانی استناد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي حداکثر دید: یک راه برای افزایش فراوانی استناد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن حداکثر دید: یک راه برای افزایش فراوانی استناد :

نمونه

چکیده

تعداد استناد، بیش از 30 سهم را در سیستم رتبه­بندی دانشگاه­های جهان در آموزش عالی تایمز (THE) را در بر می­گیرد. بنابراین، بسیاری از محققان به دنبال برخی از تکنیک­های مفید برای افزایش ثبت استنادشان هستند. نادر در حال توسعه یک ماژول برای افزایش قابلیت دید فایل است که به طور مستقیم تعداد استناد را تحت تاثیر قرار می­دهد. این تنها برخی از نکات کلیدی ماژول برای بهبود تعداد استناد را گزارش می­دهد.

Abstract
The number of citations has over 30% share in Times Higher Education (THE) world university ranking system. Therefore, most of the researchers are looking for some helpful techniques to increase their citation record. Nader is developing a module for increasing the visibility of the research which directly influences the number of citations. This article reports just some of the key points of the module for improving the citation counts.

اینک شما با جستجوی عبارت حداکثر دید: یک راه برای افزایش فراوانی استناد وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
حداکثر دید: یک راه برای افزایش فراوانی استناد