بررسي تاثير فاصله نوک پره بر جريان سيال در يک توربين گازي

بررسي تاثير فاصله نوک پره بر جريان سيال در يک توربين گازي

… دانلود …

بررسي تاثير فاصله نوک پره بر جريان سيال در يک توربين گازي دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تاثير فاصله نوک پره بر جريان سيال در يک توربين گازي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تاثير فاصله نوک پره بر جريان سيال در يک توربين گازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تاثير فاصله نوک پره بر جريان سيال در يک توربين گازي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي نفت،گاز،پالايش وپتروشيمي بارويکردتوسعه ارتباط دولت،دانشگاه وصنعت

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

توربین های گازی تکنولوژی اولیه مورد استفاده برای تولید انرژی هستند. در توربین های گازی پیشرفته، دمای ورودی به صورت پیوسته افزایش می یابد تاعملکرد آن برحسب بازدهی و توان بهبود یابد. به دلیل افزایش تقاضا برای توربین های با عملکرد بالاتر، همه اجزای توربین در معرض بار حرارتی بالا هستند. این مسیله محققان را برآن داشت تا تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام دهند. نوک توربین جایی است که در آن به دلیل اختلاف فشار بین قسمت فشاری قسمت مکش پره، انتقال حرارت بالایی بر روی نوک پره ایجاد می شود. در این پژوهش، تاثیر فاصله نوک پره (2mm و 4mm) بر جریان یک توربین گازی مورد بررسی قرار گرفته است. پره یک توربین گازی قرار گرفته در یک ردیف پره (آبشاری) مدل سازی شده و با استفاده از نرم افزار ANSYS Fluent 15 شبیه سازی شده است. از طریق شبیه سازی های حالت پایدار، ساختار جریان بر روی نوک پره در دو فاصله مختلف آنالیز شده و با یکدیگر مقایسه گردیده است.

پژوهشگر گرامی فایل کامل بررسي تاثير فاصله نوک پره بر جريان سيال در يک توربين گازي با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل بررسي تاثير فاصله نوک پره بر جريان سيال در يک توربين گازي دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.