بررسي موانع کارآفريني فردي در ايران و ارايه راهکارها

بررسي موانع کارآفريني فردي در ايران و ارايه راهکارها

… دانلود …

بررسي موانع کارآفريني فردي در ايران و ارايه راهکارها دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي موانع کارآفريني فردي در ايران و ارايه راهکارها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي موانع کارآفريني فردي در ايران و ارايه راهکارها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي موانع کارآفريني فردي در ايران و ارايه راهکارها :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش بين المللي پژوهش هاي نوين در مطالعات مديريت

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

کارآفرینی امروزه به عنوان عامل اصلی پیشرفت و رشد اقتصادی درکشور ها مطرح می شود. در ایران نیز پس از مشاهده موفقیت هایسایر کشورها فعالیت هایی در این زمینه صورت گرفته، اما هنوزفاصله زیادی بین آنچه هستیم و نقطه ایده آلی که باید برسیم وجوددارد، موانعی که بر سر راه کارآفرینان ایرانی وجود دارد باعث شدهکسانی که زمینه و تمایل به کارآفرینی را در خود احساس می کنندوارد کار نشوند. اگر با دید مثبت به این تضیه نگاه کنیم کشور ماآمادگی و ظرفیت کارآفرینی را دارد و با توجه به گزارش دیده بانجهانی کارآفرینی، ایران از لحاظ گرایش به ریسک پذیری رتبه بالایینسبت به سایر کشورها دارا می باشد. هدف اصلی این مقاله بیانویژگی های کارآفرینی فردی و بررسی موانعی است که کارآفرینانایرانی با آن مواجه هستند و در بخشی نیز به ارایه راهکارهایی جهترفع این موانع پرداخته شده است. روش مورد استفاده در این مقاله باتوجه به اهداف فوق الذکر کاربردی و شیوه مطالعه نیز توصیفیتحلیلی می باشد. بر اساس نتایج حاصل از این مطالعه توجه به بخشآموزش و بخصوص آموزش های عملی جهت ترغیب و تشویق افرادبه سمت کارآفرینی می تواند نقش مهمی را ایفا کند، از طرفی نیزرفع مشکلات مالی در ابتدای کار و پشتیبانی کارآفرینی توسط دولتدر ادامه مسیر و حمایت شرکت های دانش بنیان توسط پارک هایعلم و فناوری کمک قابل توجه به ترویج فرهنگ کارآفرینانه در کشورخواهد داشت.

اینک شما با جستجوی بررسي موانع کارآفريني فردي در ايران و ارايه راهکارها وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي موانع کارآفريني فردي در ايران و ارايه راهکارها شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي موانع کارآفريني فردي در ايران و ارايه راهکارها