بررسي روند نحوه مواجهه با اراضي بازيافتي: لايه هاي جمع آوري اطلاعات، وارسي و پاکسازي

بررسي روند نحوه مواجهه با اراضي بازيافتي: لايه هاي جمع آوري اطلاعات، وارسي و پاکسازي

… دانلود …

بررسي روند نحوه مواجهه با اراضي بازيافتي: لايه هاي جمع آوري اطلاعات، وارسي و پاکسازي دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي روند نحوه مواجهه با اراضي بازيافتي: لايه هاي جمع آوري اطلاعات، وارسي و پاکسازي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي روند نحوه مواجهه با اراضي بازيافتي: لايه هاي جمع آوري اطلاعات، وارسي و پاکسازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي روند نحوه مواجهه با اراضي بازيافتي: لايه هاي جمع آوري اطلاعات، وارسي و پاکسازي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : ششمين کنفرانس بين المللي توسعه پايدار و عمران شهري

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

زمین عرصه همه فعالیت های بشری از جمله تامین مسکن، خدمات و تاسیسات شهری است. در این رابطه اراضی بازیافتی یکی از کاربری های بالقوه کلیدی به منظور تامین فضاهای مورد نیاز در مقیاس محله، ناحیه و منطقه است که غالبا این موضوع در کشورهای کمتر توسعه یافته مورد بی توجهی یا کم توجهی قرار می گیرد. در واقع مسیله اراضی بازیافتی مترادف با واژه انگلیسی (Brownfield) یکی از قابل بحث ترین پدیده هایی است که شهرهای امروزی با آن مواجه هستند. حوزه های مذکور علاوه بر معضلات اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی موجب نتزل کیفی و تهدیدی برای حیات و سرزندگی شهری محسوب می شوند. از نگاهی دیگر این پهنه ها به عنوان فرصت های توسعه مجدد و عرصه های تحول شهری نیز مطرح می شوند. پژوهش حاضر از نوع کاربردی می باشد و با روش کیفی بر مبنای مطالعات اسنادی و کتابخانه ای به توصیف و تحلیل محتوا و ادبیات شهرسازی مرتبط در این زمینه پرداخته است. این پژوهش با هدف توسعه مجدد اراضی بازیافتی به دنبال شناسایی و نحوه برخورد با این اراضی است. نتایج حاصل از پژوهش بیانگر آن است که رویکرد یکپارچه در روند بازتوسعه، جمع آوری اطلاعات اولیه، ارزیابی و وارسی دقیق سایت از مولفه های تاثیرگذار بر پاکسازی و احیای اراضی بازیافتی است که به نوبه خود موجب تسهیل در روند بازتوسعه می شود.

پژوهشگر گرامی فایل کامل بررسي روند نحوه مواجهه با اراضي بازيافتي: لايه هاي جمع آوري اطلاعات، وارسي و پاکسازي با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل بررسي روند نحوه مواجهه با اراضي بازيافتي: لايه هاي جمع آوري اطلاعات، وارسي و پاکسازي دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.