بررسي اصول پايداري در بناهاي سنتي اقليم گرم و مرطوب ايران با محوريت بازارهاي سنتي

بررسي اصول پايداري در بناهاي سنتي اقليم گرم و مرطوب ايران با محوريت بازارهاي سنتي

… دانلود …

بررسي اصول پايداري در بناهاي سنتي اقليم گرم و مرطوب ايران با محوريت بازارهاي سنتي دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اصول پايداري در بناهاي سنتي اقليم گرم و مرطوب ايران با محوريت بازارهاي سنتي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اصول پايداري در بناهاي سنتي اقليم گرم و مرطوب ايران با محوريت بازارهاي سنتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اصول پايداري در بناهاي سنتي اقليم گرم و مرطوب ايران با محوريت بازارهاي سنتي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : ششمين کنفرانس بين المللي توسعه پايدار و عمران شهري

تعداد صفحات : 15

چکیده مقاله:

بناهای سنتی ایران از دیرباز پاسخگوی اصول معماری پایدار بوده است، اما متاسفانه عدم توجه به این اصول و عوامل گوناگون دیگرپیکره فرسوده و ناپایدار از بناها به جا گذاشته است. کشور ایران دارای مناطق آب و هوایی مختلفی است که معماری ارزشمند متناسببا هر اقلیم را داراست. معماری اقلیم گرم و مرطوب که بخش وسیعی از حاشیه شمالی خلیج فارس و دریای عمان را به خود اختصاصداده، در سالهای اخیر مورد بی توجهی قرار گرفته و اکثر بافت های سنتی این مناطق از بین رفته است. از این رو استخراج شاخص هایکلی به عنوان اصول پایداری در این اقلیم ضرورت می یابد.در پژوهش پیش رو، به روش تحلیلی- توصیفی و با مرور منابع کتابخانه ای به بررسی اصول پایداری در اقللیم گرم و مرطوب پرداخته شده و در ادامه با بررسی عمیق تر و دقیق تر این اصول در بازارهای سنتی به عنوان یکی از مهترین بناهای شهری که از دیرباز پاسخگویتبادلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بوده است و عملکرد آنها پاسخگوی نیازهای روزمره ی انسان ها می باشد، مورد بررسی قرارگرفته است.

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي اصول پايداري در بناهاي سنتي اقليم گرم و مرطوب ايران با محوريت بازارهاي سنتي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي اصول پايداري در بناهاي سنتي اقليم گرم و مرطوب ايران با محوريت بازارهاي سنتي