مقايسه ظرفيت برشي ديوار برشي بتني مستقيم و خميده تحت نيروي زلزله

مقايسه ظرفيت برشي ديوار برشي بتني مستقيم و خميده تحت نيروي زلزله

… دانلود …

مقايسه ظرفيت برشي ديوار برشي بتني مستقيم و خميده تحت نيروي زلزله دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقايسه ظرفيت برشي ديوار برشي بتني مستقيم و خميده تحت نيروي زلزله کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقايسه ظرفيت برشي ديوار برشي بتني مستقيم و خميده تحت نيروي زلزله،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقايسه ظرفيت برشي ديوار برشي بتني مستقيم و خميده تحت نيروي زلزله :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي پژوهش هاي کاربردي در مهندسي عمران (مهندسي سازه و مديريت ساخت)

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

در مطالعه حاضر سعی شده است که عوامل موثر در مدلسازی و عملکرد دیوارهای برشی صاف تحت اثر نیروی زلزله مورد بررسی قرار گرفته، سپس اثر این عوامل در صورت استفاده از دیوارهای برشی خمیده سنجیده و مورد مقایسه قرار گیرد. برای مدلسازی دیوارها با ضخامت 25 و 35 سانتیمتر و در زوایای 0، 10، 15، 20، 25، 30، 35 از نرم افزار ABAQUS استفاده شد. نمودارهای نیرو- تغییر مکان دیوارها بر اساس زوایا و ضخامت های مختلف بدست آمد. مقایسه حداکثر ظرفیت برشی و تغییر مکان بدست آمده نشان داد که تغییر زاویه انحنا دیوار تا 10 درجه تاثیر چندانی روی حداکثر ظرفیت برشی دیوارها در مقایسه با دیوار صاف ایجاد نمی کند و با افزایش زاویه انحنا از 10 تا 25 درجه مقادیر فوق افزایشی یافته، ولی با خمیده تر شدن دیوار مقادیر برش ماکزیمم کاهش می یابد. این نتیجه در هر دو دیوار با ضخامت 25 و 35 سانتیمتر صادق است.

اینک شما با جستجوی مقايسه ظرفيت برشي ديوار برشي بتني مستقيم و خميده تحت نيروي زلزله وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقايسه ظرفيت برشي ديوار برشي بتني مستقيم و خميده تحت نيروي زلزله شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقايسه ظرفيت برشي ديوار برشي بتني مستقيم و خميده تحت نيروي زلزله