طبقه بندي مناطق جنگلي باغملک در استان خوزستان با استفاده از سنجنده TM

طبقه بندي مناطق جنگلي باغملک در استان خوزستان با استفاده از سنجنده TM

… دانلود …

طبقه بندي مناطق جنگلي باغملک در استان خوزستان با استفاده از سنجنده TM دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طبقه بندي مناطق جنگلي باغملک در استان خوزستان با استفاده از سنجنده TM کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي طبقه بندي مناطق جنگلي باغملک در استان خوزستان با استفاده از سنجنده TM،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن طبقه بندي مناطق جنگلي باغملک در استان خوزستان با استفاده از سنجنده TM :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي علوم جغرافيايي

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

سنجش از دور از زمره روشهای جمع آوری داده محسوب می شود که در آن ها تماس فیزیکی با اشیاء مورد اندازه گیری در حداقل ممکن نگه داشته می شود. هدف اصلی این تحقیق، طبقه بندی جنگل های شهرستان باغملک با مساحت 57144 هکتار می باشد. برای انجام تحقیق از تصاویر سال 1990 سنجنده TM ماهواره لندست استفاده شده است. در طبقه بندی تصاویر، از روش طبقه بندی نظارت شده و الگوریتم حداکثر احتمال و شبکه عصبی مصنوعی استفاده گردید. بعد از انجام طبقه بندی چهار کلاس جنگل، مرتع، کشاورزی، بدون پوشش استخراج شد. نتایج طبقه بندی با دو الگوریتم نشان داد کلاس مرتع پوشش غالب در منطقه را دارا می باشد. مساحت این کلاس در روش الگوریتم حداکثر احتمال 28795/17 هکتار معادل 50/39 درصد منطقه و در روش شبکه عصبی 29822/60 هکتار معادل 52/19 درصد برآورد گردید. ارزیابی نتایج صحت بالاتری را در الگوریتم شبکه عصبی در مقایسه با الگوریتم حداکثر احتمال نشان داده است. نتایج نهایی این تحقیق حاکی از آن است که داده های سنجش از دوری قابلیت بالایی برای طبقه بندی مناطق جنگلی از خود نشان داده اند.

اینک شما با جستجوی عبارت طبقه بندي مناطق جنگلي باغملک در استان خوزستان با استفاده از سنجنده TM وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
طبقه بندي مناطق جنگلي باغملک در استان خوزستان با استفاده از سنجنده TM