شبيه سازي خطر آلودگي ناشي از نشت و انفجار مخزن اتانول آمين مجتمع گازي پارس جنوبي

شبيه سازي خطر آلودگي ناشي از نشت و انفجار مخزن اتانول آمين مجتمع گازي پارس جنوبي

… دانلود …

شبيه سازي خطر آلودگي ناشي از نشت و انفجار مخزن اتانول آمين مجتمع گازي پارس جنوبي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شبيه سازي خطر آلودگي ناشي از نشت و انفجار مخزن اتانول آمين مجتمع گازي پارس جنوبي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي شبيه سازي خطر آلودگي ناشي از نشت و انفجار مخزن اتانول آمين مجتمع گازي پارس جنوبي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن شبيه سازي خطر آلودگي ناشي از نشت و انفجار مخزن اتانول آمين مجتمع گازي پارس جنوبي :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي توسعه پايدار در سيستم هاي مهندسي انرژي، آب و محيط زيست

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

حوادثی نظیر انفجار و نشت از مخازن حاوی مواد شیمیایی و سمی در محیط های صنعتی و پالایشگاهی، تهدید جدی برای امنیت و سلامت کارکنان وساکنین مجاور این اماکن است. وقوع اینگونه حوادث موجب آلودگی محیط اطراف منطقه و کاهش کیفیت هوای این مناطق میشود. شبیهسازی وپیشبینی این حوادث، به منظور ارزیابی و افزایش سطح ایمنی در واحدهای صنعتی، بسیار مهم و ضروری است. در این مطالعه، نشت و نحوهی انتشاراتانول آمین و همچنین سناریو انفجار مخزن نگهداری این ماده در مجتمع گاز پارس جنوبی، توسط نرم افزار آلوها بررسی شدهاست. نتایج نشان داد که وسعت پخش اتانول آمین درکلاس پایداری خنثی، در فصل تابستان بیشتر از زمستان است و ناحیه خطر تشعشعات حرارتی ناشی از انفجار مخزن تا مسافت 1/5کیلومتری گسترش می یابد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل شبيه سازي خطر آلودگي ناشي از نشت و انفجار مخزن اتانول آمين مجتمع گازي پارس جنوبي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

شبيه سازي خطر آلودگي ناشي از نشت و انفجار مخزن اتانول آمين مجتمع گازي پارس جنوبي