بررسي و تعيين بهترين جايگاه اتصال داروي سايمتيدين به آنزيم کاتالاز خون انسان

بررسي و تعيين بهترين جايگاه اتصال داروي سايمتيدين به آنزيم کاتالاز خون انسان

… دانلود …

بررسي و تعيين بهترين جايگاه اتصال داروي سايمتيدين به آنزيم کاتالاز خون انسان دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي و تعيين بهترين جايگاه اتصال داروي سايمتيدين به آنزيم کاتالاز خون انسان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي و تعيين بهترين جايگاه اتصال داروي سايمتيدين به آنزيم کاتالاز خون انسان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي و تعيين بهترين جايگاه اتصال داروي سايمتيدين به آنزيم کاتالاز خون انسان :

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي پژوهش هاي کاربردي در علوم شيمي، زيست شناسي و زمين شناسي

تعداد صفحات :5

چکیده مقاله:

کاتالاز آنزیمی است که در تخریب پراکسید هیدروژن دخالت می کند. پراکسید هیدروژن یک ترکیب سمی برای سلول است که سبب اکسیداسیون ماکرومولکول ها شده و باعث آسیب به سلول می شود. کاتالاز پروتئینی است که از چهار زنجیره ی پلی پپتیدی تشکیل شده و هر زنجیره دارای گروه هم می باشد. کاتالاز در جانوران و گیاهان H2(گیرنده های هیستامین نوع 2) ترشح اسید معده را کم می کند و به درمان و باکتری ها دارای ایزوزیم های مختلف است. سایمتیدین دارویی است که با مهار گیرنده های ناراحتی های ناشی از افزایش اسید معده کمک می کند. سایمتیدین به طور متداول در درمان زخم معده مصرف می شود. مصرف اغلب دارو ها سبب ایجاد اثرات جانبی در بدن می کند که تاثیرات نا مناسب در بدن خواهد گذاشت و به این خاطر بررسی بر روی اثرات جانبی داروها از اهمیت زیادی برخوردار است. این اثرات جانبی ممکن است در اثر تاثیر دارو بر روی آنزیم یا رسپتورهای هورمونی که دارو بر آن طراحی نشده است اعمال شود. در مطالعه حاضر نحوه اتصال داروی سایمتیدین به آنزیم کاتالاز خون انسان با استفاده از روش داکینگ صورت پذیرفت.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي و تعيين بهترين جايگاه اتصال داروي سايمتيدين به آنزيم کاتالاز خون انسان روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي و تعيين بهترين جايگاه اتصال داروي سايمتيدين به آنزيم کاتالاز خون انسان