بررسي تطبيقي رابطه روايت و روايت گري در کيفيت فضايي معماري و سينما

بررسي تطبيقي رابطه روايت و روايت گري در کيفيت فضايي معماري و سينما

… دانلود …

بررسي تطبيقي رابطه روايت و روايت گري در کيفيت فضايي معماري و سينما دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تطبيقي رابطه روايت و روايت گري در کيفيت فضايي معماري و سينما کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تطبيقي رابطه روايت و روايت گري در کيفيت فضايي معماري و سينما،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تطبيقي رابطه روايت و روايت گري در کيفيت فضايي معماري و سينما :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه پژوهش هاي معماري، شهرسازي و مديريت شهري

تعداد صفحات :18

چکیده مقاله:

روایت در فضا در طول زمان، امکان شناخت کامل از فضای موجود را به دست می دهد.در حقیقت روایت را می توان ابزاری جهت بیان فضا در طول زمان دانست. الگوهای روایتی در فیلم، فضا را تعریف کرده و به آن اهمیتی بیانی می دهند. همچنین روایت در فضای معماری امکان دریافت تجربیات جدید و ادراک فضایی را به دست می دهد. بنابراین مفهوم روایت به مثابه الگویی مشترک در سینما و معماری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. ولیکن آن طور که باید به مفهوم روایت و روایت گری چه در سینما و چه در عرصه ی معماری، توجه نشده است. در این مقاله ابتدا به شناخت مفهوم روایت در فضای معماری و چگونگی دریافت آن در فضای معماری پرداخته می شود و سپس مفهوم روایت در سینما و اهمیتی که الگوهای روایتی در بیان فضاها و روحیه ی خاص فیلم دارد، مورد بررسی قرار می گیرد. در نهایت چنین نتیجه می شود که اساس نمامی تجربیات فضایی و درک فضا متکی بر روایت است و به عنوان الگویی که هر دو عنصر فضا و زمان را در خود جای می دهد، در فضای مجازی فیلم و فضای فیزیکی معماری می تواند بیانگر احساسات و عواطف و منشا تجربیات جدید در فضا و القا کننده ی هدف خاص فیلم ساز و معمار باشد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي تطبيقي رابطه روايت و روايت گري در کيفيت فضايي معماري و سينما وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي تطبيقي رابطه روايت و روايت گري در کيفيت فضايي معماري و سينما شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي تطبيقي رابطه روايت و روايت گري در کيفيت فضايي معماري و سينما