شناسايي ميکروارگانيسم ها و آناليز مواد بيوشيميايي از يک فاضلاب صنعتي

شناسايي ميکروارگانيسم ها و آناليز مواد بيوشيميايي از يک فاضلاب صنعتي

… دانلود …

شناسايي ميکروارگانيسم ها و آناليز مواد بيوشيميايي از يک فاضلاب صنعتي دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شناسايي ميکروارگانيسم ها و آناليز مواد بيوشيميايي از يک فاضلاب صنعتي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي شناسايي ميکروارگانيسم ها و آناليز مواد بيوشيميايي از يک فاضلاب صنعتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن شناسايي ميکروارگانيسم ها و آناليز مواد بيوشيميايي از يک فاضلاب صنعتي :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي محيط زيست و منابع طبيعي

تعداد صفحات :5

چکیده مقاله:

نگرانی های موجود براثر کاهش ذخایرسفره های آب زیرزمینیباعث نگرانی هایی شده است از سوی دیگر خطر فشار بیش از حدبر مخازن فاضلاب و هزینه سنگین آن سبب تهدید انواع گیاهانیشده است که در چرخه غذایی انسان ها جای دارند و این به معنیبازاشت دوباره این مواد آلاینده به بدن انسان است. تشدید نگرانیها در این زمینه سبب استرش فعالیت ها در زمینه بازیافت فاضلابشده است. در این تحقیق سعی شده که علاوه بر حذف موادخطرناک فاضلابها، از مواد شیمیایی و آلی محلول در فاضلاب بهعنوان محیط کشت مناسبی برای رشد میکروارگانیسم ها استفادهشود. میکروارگانیسم شناسایی شده در این تحقیق، میوه ای شکل،برون سلولی و متعلق به خانواده آلکالیژن بود. همچنین بیماری زانبوده و قادر به تولید گروهی از مواد شیمیایی به نام سورفکتانهابودند. باکتری جداسازی شده توانایی امولسیون کنندگی (E24)75 درصد در شرایط بهینه را دارد.

اینک شما با جستجوی عبارت شناسايي ميکروارگانيسم ها و آناليز مواد بيوشيميايي از يک فاضلاب صنعتي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
شناسايي ميکروارگانيسم ها و آناليز مواد بيوشيميايي از يک فاضلاب صنعتي