تجويزات نهادي مرتبط با پياده سازي طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب زيرزميني در محدوده مطالعاتي رفسنجان

تجويزات نهادي مرتبط با پياده سازي طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب زيرزميني در محدوده مطالعاتي رفسنجان

… دانلود …

تجويزات نهادي مرتبط با پياده سازي طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب زيرزميني در محدوده مطالعاتي رفسنجان دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تجويزات نهادي مرتبط با پياده سازي طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب زيرزميني در محدوده مطالعاتي رفسنجان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تجويزات نهادي مرتبط با پياده سازي طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب زيرزميني در محدوده مطالعاتي رفسنجان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تجويزات نهادي مرتبط با پياده سازي طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب زيرزميني در محدوده مطالعاتي رفسنجان :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنگره ملي آبياري و زهکشي ايران

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

بهره برداری ناپایدار از منابع آب زیرزمینی یکی از معضلات اصلی مرتبط با ساختار حکمرانی آب زیرزمینی کشور بشمارمی رود تا جایی که روند روزافزون افت سطح ایستابی و تعداد دشت های ممنوعه باوجود سابقه طولانی سیاست گذاری ،برنامه ریزی، قانون گااری و تلاش ساختار اجرایی کشور در زمینه حل این مشکل به عنوان یکی از چالش های مهم مطرحمی باشد. در این تحقیق با بهره گیری از یک رویکرد تلفیقی مبتنی بر روش تحقیق کمی و کیفی، سعی خواهد شد تا با نقدرویکرد حاک بر طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی، راهکاری جایگزین جهت حفاظت از منابع آب زیرزمینیمحدوده رفسنجان ارا یه گردد. نتایج حاکی از تمرکز طرح احیا و تعادل بخشی بر حکمرانی متمرکز می باشد.درصورتی که منابع بین المللی در مقابل این رویکرد، مبانی حکمرانی محلی را مطرح می سازد. این رویکرد جایگزین درمحدوده رفسنجان ابعاد مرتبط با اثربخشی اکولوژیکی، پذیرش اجتماعی، پذیرش سازمانی و یادگیری در قبالراه حل های مرتبط با احیا و تعادل بخشی از منابع آب زیرزمینی را بر مبنای حکمرانی محلی پیشنهاد می دهد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی تجويزات نهادي مرتبط با پياده سازي طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب زيرزميني در محدوده مطالعاتي رفسنجان وارد صفحه فروش فایل دانلودی تجويزات نهادي مرتبط با پياده سازي طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب زيرزميني در محدوده مطالعاتي رفسنجان شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تجويزات نهادي مرتبط با پياده سازي طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب زيرزميني در محدوده مطالعاتي رفسنجان