بررسي تفاوت رويکردريسک اعتباري در بانک هاي اسلامي دولتي و خصوصي

بررسي تفاوت رويکردريسک اعتباري در بانک هاي اسلامي دولتي و خصوصي

… دانلود …

بررسي تفاوت رويکردريسک اعتباري در بانک هاي اسلامي دولتي و خصوصي دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تفاوت رويکردريسک اعتباري در بانک هاي اسلامي دولتي و خصوصي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تفاوت رويکردريسک اعتباري در بانک هاي اسلامي دولتي و خصوصي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تفاوت رويکردريسک اعتباري در بانک هاي اسلامي دولتي و خصوصي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي حسابداري،مديريت و نوآوري در کسب و کار

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

بانکها با انواع متنوعی از ریسکها روبرو می باشند واقدام به ایفای نقش در بازارهای پول و سرمایه آنها را در معرض مخاطرات و ریسکهای خاص اینگونه فعالیت ها قرار داده است. برای مقابله با ریسک ها در شرایط متفاوت تشکیل واحدی تحت عنوان مدیریت ریسک به منظور دستیابی به آینده روشن جهت مدیریت احتمالات پیش رو و استفاده کافی و وافی از شرایط و امکانات ضروری است. با توجه به خصوصی سازی برخی بانک ها در ایران و اهداف خصوصی سازی منجمله افزایش سودآوری و بهبود کارایی و کاهش هزینه ها بر آن شدیم تا تفاوت رویکرد مدیریت ریسک اعتباری را در بانک دولتی و بانک خصوصی اسلامی مورد بحث و بررسی قرار دهیم. در فرایند انجام پژوهش فاکتور ریسک اعتباری از ریسک های بانکی مورد مطالعه قرار گرفت و چگونگی نگرش دو نوع بانک به این ریسک از طریق پرسشنامه تجزیه و تحلیل شد. برای آزمودن فرضیه از تی تست دو نمونه استفاده شد . داده با استفاده از نرم افزارspss تجزیه و تحلیل شد و در نتیایج بدست آمده مشاهده گردید که رویکرد مدیریت ریسک در بانک دولتی و بانک خصوصی تفاوت معنا داری ندارد و از مهمترین دلایل این یکسو نگری می توان به دستورالعمل های یکسان بانک مرکزی به هر دو نوع بانک دولتی و خصوصی اشاره نمود.

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي تفاوت رويکردريسک اعتباري در بانک هاي اسلامي دولتي و خصوصي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي تفاوت رويکردريسک اعتباري در بانک هاي اسلامي دولتي و خصوصي