تحليل جريان سيال غير نيوتني تواني به روش ترکيبي حجم – اجزاي محدود

تحليل جريان سيال غير نيوتني تواني به روش ترکيبي حجم - اجزاي محدود

… دانلود …

تحليل جريان سيال غير نيوتني تواني به روش ترکيبي حجم – اجزاي محدود دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحليل جريان سيال غير نيوتني تواني به روش ترکيبي حجم – اجزاي محدود کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحليل جريان سيال غير نيوتني تواني به روش ترکيبي حجم – اجزاي محدود،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحليل جريان سيال غير نيوتني تواني به روش ترکيبي حجم – اجزاي محدود :

بخش عمده ای از سیالات موجود در طبیعت و همین طور سیالات مورد استفاده درصنعت، رفتاری غیر نیوتنی از خود نشان می دهند. از آنجایی که معادلات حاکم بر جریان این سیالات از پیچیدگی بیشتری نسبت به سیالات نیوتنی برخوردارند، تحلیل عددی جریان این نوع سیالات غامض تر از مورد سیالات نیوتنی میباشد. تجربه نشان داده است که از جمله روش های عددی توانمند برای تحلیل مسائل سیالات، روش ترکیبی حجم – اجزای محدود است که درسیالات نیوتنی، نتایج بسیار خوبی را از خود ارائه داده است. این روش از انجایی که یک روش ترکیبی است، مزایای هردوروش حجم محدود و اجزا محدود را دارا می باشد. در این تحقیق، فرمول بندی جدیدی در تخمین کمیت های سطوح حجم کنترل توسعه داده می شود. در فرمولبندی جدید، بر خلاف تقریبهای قبلی که تنها بر اساس مدل های ریاضی پایه ریزی شده اند، علاوه بر در نظر گرفتن جهت جریان و مقادیر نقاط بالا دست، اثر ترم های فشار و نفوذ هم در تخمین کمویت ها لحاظ می شوند، به طوری که اگرسیال از نیوتنی به غیر نیوتنی تبدیل شود یا مد غیر نیوتنی از یک نوع به نوع دیگر تغییر یابد، این تغییرات در تخمین کمیتهای سطوح حجم کنترل به طور اتوماتیک ظاهر می شوند. این نکته سبب می شود که تخمین این کمیت ها به واقعیت نزدیک تر بوده ودقت عددی بالا تر رود. فرمولبندی توسعه یافته در این تحقیق در کاربرد عبور سیال غیر نیوتنی از درون یک انبساط ناگهانی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل تحليل جريان سيال غير نيوتني تواني به روش ترکيبي حجم – اجزاي محدود با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل تحليل جريان سيال غير نيوتني تواني به روش ترکيبي حجم – اجزاي محدود دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.