کنترل موتور DC با استفاده از کنترل کننده مدلغزش – شبکه عصبي تطبيقي خطي (ALNNSMC)

کنترل موتور DC با استفاده از کنترل کننده مدلغزش - شبکه عصبي تطبيقي خطي (ALNNSMC)

… دانلود …

کنترل موتور DC با استفاده از کنترل کننده مدلغزش – شبکه عصبي تطبيقي خطي (ALNNSMC) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کنترل موتور DC با استفاده از کنترل کننده مدلغزش – شبکه عصبي تطبيقي خطي (ALNNSMC) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کنترل موتور DC با استفاده از کنترل کننده مدلغزش – شبکه عصبي تطبيقي خطي (ALNNSMC)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کنترل موتور DC با استفاده از کنترل کننده مدلغزش – شبکه عصبي تطبيقي خطي (ALNNSMC) :

سال انتشار : 1387

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي مهندسي برق، کامپيوتر و فناوري اطلاعات

تعداد صفحات : 5

چکیده مقاله:

کنترل مد لغزش به دلیل مقاوم بودن در برابر عدم قطعیت های مدل و اغتشاشات خارجی و همچنین قابلیت بکارگیری در سیستم های غیرخطی و چند متغیره ، برای کنترل وضعیت موتور DC مورد استفاده قرار گرفته است. مهمترین اشکال کنترل مد لغزش پدیده لرزش است، که می تواند دینامیک های مدل نشده سیستم را تحریک کرده و به دستگاه آسیب رساند. علاوه بر این ، ملزم به دانستن مدل سیستم تحت کنترل هستیم که معمولا امری دشوار می باشد . برای رفع این معایب از شبکه عصبی تطبیقی خطی و همچنین روش "لایه های مرزی" به منظور بهبود عملکرد کنترل کننده مد لغزش استفاده کردیم. روش پیشنهادی با استفاده از اطلاعات یک ماشین DC توسط نرم افزار Matlab و در محیط simulink شبیه سازی شده است و با کنترل کننده مد لغزش و کنترل کننده شبکه عصبی تطبیقی خطی نسبت به اغتشاشات خارجی و همچنین تغییر بار و عدم قطعیت ها مقایسه شده است و نتایج ارائه گردیده است.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی کنترل موتور DC با استفاده از کنترل کننده مدلغزش – شبکه عصبي تطبيقي خطي (ALNNSMC) وارد صفحه فروش فایل دانلودی کنترل موتور DC با استفاده از کنترل کننده مدلغزش – شبکه عصبي تطبيقي خطي (ALNNSMC) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

کنترل موتور DC با استفاده از کنترل کننده مدلغزش – شبکه عصبي تطبيقي خطي (ALNNSMC)