بهينه سازي سقف مرکب شامل سيستم دال بتني و تيرورق فولادي

بهينه سازي سقف مرکب شامل سيستم دال بتني و تيرورق فولادي

… دانلود …

بهينه سازي سقف مرکب شامل سيستم دال بتني و تيرورق فولادي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بهينه سازي سقف مرکب شامل سيستم دال بتني و تيرورق فولادي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بهينه سازي سقف مرکب شامل سيستم دال بتني و تيرورق فولادي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بهينه سازي سقف مرکب شامل سيستم دال بتني و تيرورق فولادي :

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

برای طرح سقف مرکب در دهانههای بلند، از تیرورق به عنوان بخش فولادی سقف مرکب استفاده میکنند. در این مقاله به بهینه سازی تیر ورق مرکب با استفاده ازروش شیب کاهشی تعمیم یافته پرداخته شده است. بدین منظور از پارامترهای هندسی تیر ورق و دال بتنی به عنوان متغیرهای طراحی استفاده شده است. تابع هدف، کاهش هزینه ساخت تیرورق مرکب و قیدهای بهینه سازی نیز شامل قیدهای رفتاری و قیدهای طراحی است. برای انجام فرآیند بهینه سازی از قابلیت Solver محیط نرم افزار EXCEL که مبتنی بر روش شیب کاهشی تعمیم یافته است، استفاده میکنیم.

اینک شما با جستجوی عبارت بهينه سازي سقف مرکب شامل سيستم دال بتني و تيرورق فولادي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بهينه سازي سقف مرکب شامل سيستم دال بتني و تيرورق فولادي