موانع بکارگيري گزارشگري مسئوليتهاي اجتماعي شرکتها در بازار سرمايه ايران

موانع بکارگيري گزارشگري مسئوليتهاي اجتماعي شرکتها در بازار سرمايه ايران

… دانلود …

موانع بکارگيري گزارشگري مسئوليتهاي اجتماعي شرکتها در بازار سرمايه ايران دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد موانع بکارگيري گزارشگري مسئوليتهاي اجتماعي شرکتها در بازار سرمايه ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي موانع بکارگيري گزارشگري مسئوليتهاي اجتماعي شرکتها در بازار سرمايه ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن موانع بکارگيري گزارشگري مسئوليتهاي اجتماعي شرکتها در بازار سرمايه ايران :

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي حماسه سياسي (با رويکردي بر تحولات خاورميانه) و حماسه اقتصادي (با رويکردي بر مديريت و حسابداري)

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

هر وجهی از کسب و کار دارای یک بعد اجتماعی است. مسئولیت اجتماعی شرکتها یعنی رویه های باز و شفاف کسب و کار، یعنی روشهایی که مبتنی بر ارزشهای اخلاقی و احترام به کارکنان، جامعه و محیط زیستمی باشد. تحقیق حاضر به بررسی موانع بکارگیری گزارشگری مسئولیت های اجتماعی شرکت ها در شر کتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می پردازد. با استفاده از پرسشنامه ای که بین جامعه تحقیق شامل کارگزاران و شرکتهای سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار تهران توزیع گردید، نتایج تحقیق نشان می دهد که نبود(محدود بودن) زیرساخت های الکترونیکی، عدم اطمینان مدیران نسبت به منافع حاصل از این گزارشگری، و آگاهی لازم در جامعه نسبت به این مقوله از موانع عمده در راه گسترشو پیاده سازی گزارشگری مسئولیت اجتماعی شرکت ها در ایران می باشد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل موانع بکارگيري گزارشگري مسئوليتهاي اجتماعي شرکتها در بازار سرمايه ايران با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل موانع بکارگيري گزارشگري مسئوليتهاي اجتماعي شرکتها در بازار سرمايه ايران دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.