مديريت دانش، شايستگي ممتاز در عرصه رقابتي سازمان ها

مديريت دانش، شايستگي ممتاز در عرصه رقابتي سازمان ها

… دانلود …

مديريت دانش، شايستگي ممتاز در عرصه رقابتي سازمان ها دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مديريت دانش، شايستگي ممتاز در عرصه رقابتي سازمان ها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مديريت دانش، شايستگي ممتاز در عرصه رقابتي سازمان ها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مديريت دانش، شايستگي ممتاز در عرصه رقابتي سازمان ها :

سال انتشار : 1392

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي حماسه سياسي (با رويکردي بر تحولات خاورميانه) و حماسه اقتصادي (با رويکردي بر مديريت و حسابداري)

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

در قرن حاضر، دانش نخستین منبع راهبردی برای شرکت ها و سازمانها می باشد. ورود به عصر بسیار پیچیده وپرتلاطم کسب و کار رقابتی بدون وجود دانش وتکنولوژی اطلاعات برای سازمان ها میسر نخواهد بود. امروزه با توجه به تغییرات سریع محیطی و تکنولوژیکی، دانش به سرعت در حال تبدیل شدن به مهم ترین مزیت رقابتی برای سازمان هاست. وجود دانش ،مهارت وتخصص درکارکنان به عنوان مهم ترین و اصلی ترین منشاء نقاط قوت سازمانی می باشد. در تحلیل نیروهای اصلی داخل سازمان شایستگی های ممتاز نقاط قوتی هستند که امکان دسترسی وتقلید رقبا از آنها براحتی امکان پذیر نیست. استفاده و بهره گیری مناسب از شایستگی های ممتاز خود منجر به شناخت و ظهور مزیت رقابتی جهت تولید و عرضه ی خدماتی متمایز می گردد. مدیریت دانش اطلاعات درست را به افراد مناسب در زمان مناسب می دهد. سازمان های امروزی باید با استفاده از مدیریت دانشنقاط ضعف خود را به حداقل رسانده، آنها را به نقاط قوت رسانیده و با تلاش مضاعف آنها را به شایستگی های ممتاز تبدیل نمایند. این مقاله تحلیلی به ضرورت و اهمیت مدیریت دانش در شرکت ها وسازمان ها پرداخته و مدیریت دانش را به عنوان نقاط قوت و یک شایستگی ممتاز و ابزار رقابتی در سازمان ها جهت ارائه خدماتی متمایز مورد بحث و بررسی قرار داده است.

اینک شما با جستجوی عبارت مديريت دانش، شايستگي ممتاز در عرصه رقابتي سازمان ها وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مديريت دانش، شايستگي ممتاز در عرصه رقابتي سازمان ها