تاثير سهامداران عمده و نهادي بر حجم ارزش معاملات سهام

تاثير سهامداران عمده و نهادي بر حجم ارزش معاملات سهام

… دانلود …

تاثير سهامداران عمده و نهادي بر حجم ارزش معاملات سهام دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثير سهامداران عمده و نهادي بر حجم ارزش معاملات سهام کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثير سهامداران عمده و نهادي بر حجم ارزش معاملات سهام،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثير سهامداران عمده و نهادي بر حجم ارزش معاملات سهام :

یکی از موضوع های اساسی در سرمایه گذاری میزان نقدشوندگی دارایی ها است . نقش عامل نقدشوندگی در ارزش گذاری دارایی ها بسیار مهم است هر چقدر قابلیت نقدشوندگی یک سهم کم تر باشدآن سهم برای سرمایه گذاری جذابیت کمتری خواهد داشت مگر اینکه بازده بیشتری عاید دارنده آن شود. با توجه به نقش نقدشوندگی در کشف قیمت دارائی ها، توزیع ریسک مالی و کاهش هزینه مالی شناخت عوامل موثر برآن اهمیت دارد. هدف این تحقیق بررسی تأثیر سهامداران عمده و نهادی بر حجم ارزش معاملات سهام به عنوان یک معیار نقدشوندگی سهام درشرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می باشد.جهت انجام این پژوهش نمونه ای مشتمل بر 98 شرکت عضو بورس اوراق بهادار تهران در دوره زمانی 5 ساله (1391-1387) انتخاب و بررسی شد. جهت آزمون فرضیات و بررسی تأثیر سهامداران عمده و نهادی بر حجم ارزش معاملات سهاماز مدل رگرسیون خطی در سطح اطمینان 95% به کمک نرم افزارهای EXCEL و SPSS استفاده شده است. نتایج تحقیق نشان می دهد که بین مالکیت سهامداران نهادی، و مالکیت سهامداران عمده با حجم معاملات سهام رابطه معکوس (منفی) وجود دارد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل تاثير سهامداران عمده و نهادي بر حجم ارزش معاملات سهام روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

تاثير سهامداران عمده و نهادي بر حجم ارزش معاملات سهام