ارزيابي آثار سيستم هاي ERP بر عملکرد و حسابداري مديريت سازمان ها

ارزيابي آثار سيستم هاي ERP بر عملکرد و حسابداري مديريت سازمان ها

… دانلود …

ارزيابي آثار سيستم هاي ERP بر عملکرد و حسابداري مديريت سازمان ها دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارزيابي آثار سيستم هاي ERP بر عملکرد و حسابداري مديريت سازمان ها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارزيابي آثار سيستم هاي ERP بر عملکرد و حسابداري مديريت سازمان ها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارزيابي آثار سيستم هاي ERP بر عملکرد و حسابداري مديريت سازمان ها :

سال انتشار : 1392

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي حماسه سياسي (با رويکردي بر تحولات خاورميانه) و حماسه اقتصادي (با رويکردي بر مديريت و حسابداري)

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

امروزه یکی از فرایندهای عمده هر سازمان، هماهنگی عملیات و اطلاعات می باشد که با روی آوردن به فناوری اطلاعات اهمیت ویژه ای یافته است. سازمانها سیستمهای ERP را برای مقابله با مشکلاتی که در سیستمهای مجزا به وجود می آید پیاده سازی می کنند. هدف تحقیق حاضر بررسی این مطلب است که آیا سیستمهای ERP باعث افزایش کارایی عملکرد و تغییر رویه های حسابداری مدیریت در سازمانها می شود. بعلاوه، نقش حسابداران مدیریت ارزیابی می گردد تا معلوم شود آیا آنها نقش های جدیدی را بعد از پیاده سازی در سازمان بدست می آورند. جامعه آماری این تحقیق شامل کلیه افراد مرتبط در زمینه سیستمهای ERP و نمونه آماری نیز متشکل از مدیران مالی، تولید، طرح و توسعه، بازرگانی،تدارکات و فروش و حسابداران مدیریت می باشد. روش انجام تحقیق نیز به صورت پیمایشی (زمینه یابی) می باشد. نتایج تحقیق نشان می دهد سیستمهای ERP بر عملکرد شرکتها، رویه ها و نقش حسابدارن مدیریت تأثیر گذاشته و باعث افزایش کارایی در شرکت ها شده است. بعد از پیاده سازی، این سیستمها اطلاعات دقیق تر و به هنگامتری برای بودجه و گزارشها فراهم و تکنیک های جدید حسابداری مدیریت را مطرح می کند. در رابطه با زمان مورد استفاده ی حسابداران مدیریت، نتایج حاکیست که پاسخدهندگان زمان کمتری برای بودجه ریزی بعد از پیاده سازی ERP صرف کرده اند. این زمان مازاد برای تفسیر داده ها تخصیص داده می شود. بالاخره، حسابداران مدیریت عنوان کردند پیاده سازی سیستمهای ERP مهارتهایی همچون IT و دانش حوزه های کارکردی دیگر را با اهمیتتر ساخته است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل ارزيابي آثار سيستم هاي ERP بر عملکرد و حسابداري مديريت سازمان ها روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

ارزيابي آثار سيستم هاي ERP بر عملکرد و حسابداري مديريت سازمان ها