ارزيابي عملکرد يک فرايند طرح ريزي تکرارشونده بر اساس تعامل GIS و مدل پيش بيني صدا با هدف کاهش آلودگي صوتي ترافيک

ارزيابي عملکرد يک فرايند طرح ريزي تکرارشونده بر اساس تعامل GIS و مدل پيش بيني صدا با هدف کاهش آلودگي صوتي ترافيک

… دانلود …

ارزيابي عملکرد يک فرايند طرح ريزي تکرارشونده بر اساس تعامل GIS و مدل پيش بيني صدا با هدف کاهش آلودگي صوتي ترافيک دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارزيابي عملکرد يک فرايند طرح ريزي تکرارشونده بر اساس تعامل GIS و مدل پيش بيني صدا با هدف کاهش آلودگي صوتي ترافيک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارزيابي عملکرد يک فرايند طرح ريزي تکرارشونده بر اساس تعامل GIS و مدل پيش بيني صدا با هدف کاهش آلودگي صوتي ترافيک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارزيابي عملکرد يک فرايند طرح ريزي تکرارشونده بر اساس تعامل GIS و مدل پيش بيني صدا با هدف کاهش آلودگي صوتي ترافيک :

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي شهرسازي، مديريت شهري و توسعه پايدار

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

هرچند گسترش دامنه فعالیت های حمل و نقل نقش قابل توجهی در فرایند رشد و توسعه مدیریت شهری هر کشور دارد،در عین حال عوامل منفی و نامطلوب حمل و نقل میتواند در ایجاد آلودگی و تخریب محیط زیست، تأثیرگذار باشند.سروصدای ناشی از ترافیک جاده ها، یکی از مسائل مهم محیط زیست موثر بر سلامت انسانها و بودن در یک محیط شهری است که اثرات آن زیان بخش است. هدف این مطالعه توسعه روشی جهت ارزیابی اقدامات لازم برای کاهش آلودگی صوتیناشی از ترافیک با استفاده از مدل سازی یک فرایند طرح ریزی تکرارشونده براساس تعامل یک سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS و یک مدل پیش بینی صدا است. این روش برای یک نمونه مطالعه موردی در 22 جاده ی شهر تهران پیاده سازی شد. بعد از طرح ریزی اقدامات انتخاب شده هیچ نمایی با سطح سروصدای بیش از dB(A) 07 وجود نداشت، همچنین مواردناسازگاری 22 % کاهش یافت. روش فوق می تواند ابزاری مناسب برای برنامه ریزی های عملیاتی کارشناسان حمل و نقل در فرایندهای تصمیم گیری و مدیریتی جهت کاهش آلودگی صوتی ناشی از ترافیک باشد.

اینک شما با جستجوی عبارت ارزيابي عملکرد يک فرايند طرح ريزي تکرارشونده بر اساس تعامل GIS و مدل پيش بيني صدا با هدف کاهش آلودگي صوتي ترافيک وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
ارزيابي عملکرد يک فرايند طرح ريزي تکرارشونده بر اساس تعامل GIS و مدل پيش بيني صدا با هدف کاهش آلودگي صوتي ترافيک