تاثير يادگيري مبتني بر وب بر انگيزش پيشرفت دانشجويان مجازي

تاثير يادگيري مبتني بر وب بر انگيزش پيشرفت دانشجويان مجازي

… دانلود …

تاثير يادگيري مبتني بر وب بر انگيزش پيشرفت دانشجويان مجازي دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثير يادگيري مبتني بر وب بر انگيزش پيشرفت دانشجويان مجازي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثير يادگيري مبتني بر وب بر انگيزش پيشرفت دانشجويان مجازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثير يادگيري مبتني بر وب بر انگيزش پيشرفت دانشجويان مجازي :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : همايش ملي سيماي مديريت آموزشي در عصر تکنولوژي اطلاعات و ارتباطات

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

همگام با رشد فناوری در زمینه های گوناگون، آموزش و یادگیری نیز تحت تاثیر فن آوری های جدید قرار می گیرند و روز به روز به کمک آنها متحول می شوند. در عصر حاضر، آموزش به عنوان حقوق اولیه انسان ها، عامل تغییر و پیشرفت اجتماعی شناخته شده است. بسیاری از روان شناسان ترتیبی معتقدند که شرایط یادگیری باید چنان سازماندهی شود که هر یادگیرنده براساس توانایی های خود به فعالیت و یادگیری بپردازد ( شریعتمداری و ملکائیان، 1389 ). بنابراین در پژوهش حاضر سعی شد تا تأثیر یادگیری مبتنی بر وب بر انگیزش پیشرفت تحصیلی دانشجویان مجازی مورد بررسی قرار گیرد. بدین منظور 40 نفر از دانشجویان به عنوان نمونه تصادفی انتخاب شدند و پرسشنامه انگیزش پیشرفت (AMT) هرمنس در مورد آن ها انجام شد و پس از برگزاری آموزش مبتنی بر وب مجدداً این دانشجویان در معرض پس آزمون قرار گرفتند. پس از تجزیه و تحلیل داده ها با نرم افزار SPSS یافته ها حاکی از تفاوت معنادار نمرات بین پیش آزمون و پس آزمون دانشجویان بود. بنابراین می توان گفت که آموزش مبتنی بر وب توانسته است انگیزش پیشرفت دانشجویان را ارتقا دهد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل تاثير يادگيري مبتني بر وب بر انگيزش پيشرفت دانشجويان مجازي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

تاثير يادگيري مبتني بر وب بر انگيزش پيشرفت دانشجويان مجازي