بررسي کيفي اسنادي نقش رفتار هاي کلامي و غير کلامي والدين در تربيت موفق کودک

بررسي کيفي اسنادي نقش رفتار هاي کلامي و غير کلامي والدين در تربيت موفق کودک

… دانلود …

بررسي کيفي اسنادي نقش رفتار هاي کلامي و غير کلامي والدين در تربيت موفق کودک دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي کيفي اسنادي نقش رفتار هاي کلامي و غير کلامي والدين در تربيت موفق کودک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي کيفي اسنادي نقش رفتار هاي کلامي و غير کلامي والدين در تربيت موفق کودک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي کيفي اسنادي نقش رفتار هاي کلامي و غير کلامي والدين در تربيت موفق کودک :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي يافته هاي نوين پژوهشي در علوم،مهندسي و فناوري با محوريت پژوھشھاي نياز محور

تعداد صفحات : 5

چکیده مقاله:

خانواده اولین نهاد تربیتی کودک است و والدین نقش مهم و کلیدی در تربیت کودکان دارند. رفتار والدین در ابعاد کلامی و غیر کلامی تاثیر مهمی در شخصیت و رفتار کودکان دارد. از آنجایی که نقش رفتار عینی و غیر کلامی برای کودک رساتر از رفتار کلامی است. در این مقاله بیشتر به نقش رفتار های عینی والدین و درک بیشتر این رفتار توسط کودکان پرداخته شده است.از طرفی چگونگی سازماندهی رفتار کلامی والدین و شیوه های استفاده از واژه ها و چگونگی بیان مثبت آنها در ارتباط با کودکان هم مورد توجه قرار گرفته است. روش بکار گرفته شده در این تحقیق روش کیفی اسنادی کتابخانه ای است. منابع شامل کتب داخلی وخارجی،ترجمه و مقالات مجلات تربیتی داخلی ، است که به صورت مستقیم مورد استفاده قرار گرفته اند. بطور کلی والدین به عنوان اصلی ترین الگوی کودکان می توانند با هماهنگی و تمرکز بر رفتار خود و بخصوص رفتارهای غیر کلامی در جهت سازماندهی رفتار های کودکان خود و تربیتی موفق گام های اساسی بردارند.

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي کيفي اسنادي نقش رفتار هاي کلامي و غير کلامي والدين در تربيت موفق کودک وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي کيفي اسنادي نقش رفتار هاي کلامي و غير کلامي والدين در تربيت موفق کودک