تحليل کمانش ورق حلقوي هدفمند تحت فشار شعاعي يکنواخت با خواص وابسته به دما بر روي بستر الاستيک

تحليل کمانش ورق حلقوي هدفمند تحت فشار شعاعي يکنواخت با خواص وابسته به دما بر روي بستر الاستيک

… دانلود …

تحليل کمانش ورق حلقوي هدفمند تحت فشار شعاعي يکنواخت با خواص وابسته به دما بر روي بستر الاستيک دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحليل کمانش ورق حلقوي هدفمند تحت فشار شعاعي يکنواخت با خواص وابسته به دما بر روي بستر الاستيک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحليل کمانش ورق حلقوي هدفمند تحت فشار شعاعي يکنواخت با خواص وابسته به دما بر روي بستر الاستيک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحليل کمانش ورق حلقوي هدفمند تحت فشار شعاعي يکنواخت با خواص وابسته به دما بر روي بستر الاستيک :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي علوم مکانيک و صنعت

تعداد صفحات : 22

چکیده مقاله:

تحلیل پایداری و مطالعه رفتار کمانش صفحات، همواره به عنوان یکی از مهم ترینموضوعات در تحلیل سازه ها مورد توجه بوده است . در این مقاله کمانش نامتقارنورق های حلقوی ساخته شده از مواد تابعی روی یک محیط الاستیک، تحت فشار شعاعییکنواخ و حرارت به طور تحلیلی مورد بررسی قرار گرفته است. با استفاده نظریه یکلاسیک و فرضیه ی غیرخطی ون-کارمن معادله تعادل به دست آمده است . خواص ترمومکانیکیورق به صورت تابعی و در جه ضخامت، بر اساس رابطه تابع نمایی تغییر می کند درحالیکه ضریب پوآسن ثابت است. همچنین خواص مواد وابسته به دما در نظرگرفته شدها ست. و جود شاخه های کمانش برای ا نواع شرایط مرزی، تخمین زده شده است و معادلاتپایداری توسط معیار تعادل در مجاورت به دست آمده است. یک راه حول نامتقارن برایمحاسبه بار کمانش، استفاده از مدار ویژه رابطه پایداری است. تأثیر پارامترهاییاز جمله نسبت ضخامت ورق به شعاع بیرونی، نسبت شعاع داخلی به خارجی، شاخص تابعنمایی و ضرایب محیط الاستیک و محیط حرارتی بر بار بحرانی کمانش ورق FGM موردمطالعه قرار گرفته است. نتایج حاصل از کار حاضر تا حد امکان با سایر مراجع موردراستی آزمایی قرار گرفته است .

پژوهشگر گرامی فایل کامل تحليل کمانش ورق حلقوي هدفمند تحت فشار شعاعي يکنواخت با خواص وابسته به دما بر روي بستر الاستيک با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل تحليل کمانش ورق حلقوي هدفمند تحت فشار شعاعي يکنواخت با خواص وابسته به دما بر روي بستر الاستيک دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.