تحقيق شرکت تبليغاتي اينترنتي

تحقيق شرکت تبليغاتي اينترنتي

… دانلود …

تحقيق شرکت تبليغاتي اينترنتي دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقيق شرکت تبليغاتي اينترنتي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحقيق شرکت تبليغاتي اينترنتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحقيق شرکت تبليغاتي اينترنتي :

یک شرکت تبلیغاتی اینترنتی برای عضویت شما در سایت خود و نصب نرم افزار کوچک تبلیغاتی خود بر روی سیستم شما شما را
استخدام می کند و هر ماه حقوق خوبی به شما می دهد.

میزان حقوق شما به شکل زیر است :

شما برای عضویت در این سایت توسط یک لینک مثل:
http://greenhorse.com/join_now.ghcr=119946900 به سایت معرفی می شوید و وقتی خود را عضو سایت کردید به شما یک لینک جدید داده می شود و یک نرم افزار کوچک را هم دانلود کرده و نصب می کنید و بعد این لینک را به دوستان و آشنایان خود میدهید تا آنها هم عضو سایت شوند و در اعضای هر نفر که از این مرحله به بعد از طریق شما عضو سایت شوند یا از طریق کسانی که توسط شما معرفی شده اند به ( شکل مستقیم یا غیر مستقیم) نفری ده سنت در ماه حقوق دریافت خواهید کرد و بعبارتی به اعضای هر ده نفر زیر مجموعه شما 1 دلار در ماه حقوق خواهید داشت.

هر شخص می تواند 10 نفر به طور مستقیم زیر مجموعه داشته باشد و در در مرحله ششم شما 1,000,000 زیر مجموعه خواهید داشت که معادل ماهی صد هزار دلار یا 800ملیون تومان می شود.

البته شرکت بخاطر عضویت این تعداد در برد تبلیغاتی خود درآمد فوق العاده بیشتری را از طریق جذب آگاهی شرکت های بزرگ تجاری کسب می کند و تاکنون توسط کسانی که از این طریق استخدام کرده است به یکی از در آمد زا ترین شرکت های دنیا تبدیل شده است.

وظیفه شما به عنوان کارمند این شرکت فقط این است که با نصب نرم افزار شرکت روی سیستم خود پذیرای تبلیغات شرکت باشد البته اصلا لازم نیست که روی تبلیغات کلیک کنید و یا سایت ها را وزیت کنید حتی می توانید منوی کوچک نرم افزار را اصلا نبینید اما نباید نرم افزار را از سیسم پاک کنید.

1

10 نفر

2

110 نفر

3

1,010 نفر

4

10,010 نفر

5

100,010 نفر

6

1,000,010 نفر

VESTED USERS: 1,000,010 = $100,000 per month!

مرحله اول 10 نفر: 1دلار در ماه

مرحله دوم 100نفر: 10 دلار در ماه

مرحله سوم 1,000 نفر: 100 دلار در ماه

مرحله چهارم 10,000نفر: 1,000 دلار در ماه

مرحله پنجم 100,000نفر: 10,000 دلار در ماه

مرحله ششم 1,000,000نفر: 100,000 دلار در ماه …………….

نحوه پرداخت پول:

حقوق شما به شکل چک و به نام شما صادر شده و با پست بین المللی معتبر به در منزل شما آورده می شود. هزینه پست توسط خود شرکت پرداخت می شود و چک در بانک های ایران قابل وصول است. مطمئن باشید که چک از طرف کمپانی حتماً براتون میاد. شرکتهای پستی که مسئول حمل این چکها هستند ، در ایران هم خدمات خودشون رو ارائه می کنند.اونها چک رو تا دم در منزلتون براتون میارن. در مورد نقد کردن چک ها هم باید بگم که شما میتونید چک خودتون رو از طریق بانک ملی و یا بانک رفاه ( پیشنهاد من بانک رفاه هستش) نقد کنید.

لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
با سلام،محصول دانلودی تحقيق شرکت تبليغاتي اينترنتي آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل تحقيق شرکت تبليغاتي اينترنتي و بررسی کامل هدایت میشوید

تحقيق شرکت تبليغاتي اينترنتي