کنترل سرعت موتور هاي BLDC با استفاده از روش SDRE در حالت گشتاور متغير

کنترل سرعت موتور هاي BLDC با استفاده از روش SDRE در حالت گشتاور متغير

… دانلود …

کنترل سرعت موتور هاي BLDC با استفاده از روش SDRE در حالت گشتاور متغير دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کنترل سرعت موتور هاي BLDC با استفاده از روش SDRE در حالت گشتاور متغير کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کنترل سرعت موتور هاي BLDC با استفاده از روش SDRE در حالت گشتاور متغير،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کنترل سرعت موتور هاي BLDC با استفاده از روش SDRE در حالت گشتاور متغير :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس سراسري دانش و فناوري مهندسي مکانيک و برق ايران

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

در این مقاله، روشی نوین برای کنترل سرعت موتور های جریان مستقیم بدون جاروبک با استفاده از تکنیک معادله ریکاتی وابسته به حالت ارائه شده است. علیرغم اینکه استفاده از رویت گر مبتنی بر معادله ریکاتی وابسته به حالت در مسایل کاربردی توسعه قابل توجهی پیدا کرده است، استفاده از جنبه کنترل گر بودن آن برای موتور های الکتریکی کمتر مورد توجه قرار گرفته است. در این مقاله قصد داریم رفتار موتور جریان مستقیم بدونجاروبک را در وضعیت گشتاور متغیر بررسی کرده و سپس با کنترل کننده تناسبی –انتگرالی مقایسه کنیم و خواهید دید که موتور جریان مستقیم بدون جاروبک با کنترل کننده معادله ریکاتی وابسته به حالت رفتار بهتری نسبت به کنترل کننده تناسبی –انتگرالی نشان می دهد.

اینک شما با جستجوی عبارت کنترل سرعت موتور هاي BLDC با استفاده از روش SDRE در حالت گشتاور متغير وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
کنترل سرعت موتور هاي BLDC با استفاده از روش SDRE در حالت گشتاور متغير