بررسي تأثير عدالت سازماني و سکوت سازماني در مؤسسه مالي و اعتباري نور

بررسي تأثير عدالت سازماني و سکوت سازماني در مؤسسه مالي و اعتباري نور

… دانلود …

بررسي تأثير عدالت سازماني و سکوت سازماني در مؤسسه مالي و اعتباري نور دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تأثير عدالت سازماني و سکوت سازماني در مؤسسه مالي و اعتباري نور کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تأثير عدالت سازماني و سکوت سازماني در مؤسسه مالي و اعتباري نور،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تأثير عدالت سازماني و سکوت سازماني در مؤسسه مالي و اعتباري نور :

سال انتشار : 1394

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

هدف از انجام این تحقیق بررسی تأثیر عدالت سازمانی در سکوت سازمانی در مؤسسه مالی و اعتباری نور استان البرز است. تحقیق از نظر هدف کاربردی از نظر روش گردآوری اطلاعات پیمایشی است. جامعه آماری تحقیق شامل کلیه کارکنان مؤسسه مالی و اعتباری مهر استان البرز می باشد که تعداد آنها 320 نفر بود. از جامعه مورد نظر نمونه گیری به عمل آمد. برای نمونه گیری از روش نمونه گیری تصادفی ساده استفاده گردید. حجم نمونه با استفاده از جدول مورگان به دست آمد و تعداد 175 نفر از کارکنان به عنوان نمونه آماری در نظر گرفته شدند. ابزار جمع آوری اطلاعات در پرسش نامه بود که از پرسش نامه سکوت سازمانی وندین 2003 و پرسش نامه عدالت سازمانی باس و شاپیرو 2008 استفاده گردید. برای سنجش عدالت سازمانی از چهار مؤلفه (عدالت توزیعی، عدالت مراوده ای و عدالت رویه ای و عدالت فردی ) و برای سنجش سکوت سازمانی از دو مؤلفه سکوت مطیع و سکوت تدافعی استفاده گردید. داده های جمع آوری شده از پرسش نامه ها با استفاده از تمدل رگرسیونی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. برای تجزیه و تحلیل داده ها از نرم افزار اس پی اس اس استفاده گردید. نتایج حاصل از بررسی فرضیات تحقیق نشان داد که عدالت سازمانی در سکوت سازمانی تأثیرگذار است و همچنین کلیه مؤلفه های عدالت سازمانی به انواع سکوت سازمانی تأثیرگذار هستند.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي تأثير عدالت سازماني و سکوت سازماني در مؤسسه مالي و اعتباري نور وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي تأثير عدالت سازماني و سکوت سازماني در مؤسسه مالي و اعتباري نور شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي تأثير عدالت سازماني و سکوت سازماني در مؤسسه مالي و اعتباري نور