تکنيک هاي بهينه سازي فشار تفکيک کننده هاي سه فازي نفت، گاز و آب به کمک نرم افزار اسپن پلاس

تکنيک هاي بهينه سازي فشار تفکيک کننده هاي سه فازي نفت، گاز و آب به کمک نرم افزار اسپن پلاس

… دانلود …

تکنيک هاي بهينه سازي فشار تفکيک کننده هاي سه فازي نفت، گاز و آب به کمک نرم افزار اسپن پلاس دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تکنيک هاي بهينه سازي فشار تفکيک کننده هاي سه فازي نفت، گاز و آب به کمک نرم افزار اسپن پلاس کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تکنيک هاي بهينه سازي فشار تفکيک کننده هاي سه فازي نفت، گاز و آب به کمک نرم افزار اسپن پلاس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تکنيک هاي بهينه سازي فشار تفکيک کننده هاي سه فازي نفت، گاز و آب به کمک نرم افزار اسپن پلاس :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي ابزار و تکنيکهاي مديريت

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

هدف از این تحقیق، بدست آوردن شرایط بهینه تفکیک کننده های چند مرحله ای جهت بازیابی بیشتر نفت و گازمی باشد. تفکیک کننده نفت و گاز یک مخزن تحت فشار است که برای جداسازی آب و گاز آزاد از نفت در یک دماو فشار خاص مورد استفاده قرار می گیرد. جداسازی آب از نفت خام بر اساس اصول ته نشینی و تحت نیروی گرانشمی باشد. در یک مخلوط حاوی دو سیال نامحلول در یکدیگر، فاز سنگین تر (آب) به سمت پایین و فاز سبکتر(نفت) به سمت بالا حرکت می کند. جداسازی گاز از نفت بر اساس کاهش فشار می باشد. استفاده از تفکیک کننده-های چندمرحله ای فرایند جداسازی نفت و گاز را به حالت ایده آل نزدیک کرده و بازده تولید نفت را افزایش می-دهد.برای توصیف رفتار تعادلات فازی اجزا هیدروکربنی، معادله حالت پنگ- رابینسون انتخاب شده است. برای مدلسازی از معادلات مربوط به تبخیر آنی (فلش) استفاده گردیده است. شبیه سازی فرایند با استفاده از نرم افزاراسپن پلاس انجام شده است. با تغییر شرایط عملیاتی هر تفکیک کننده و آنالیز نتایج میتوان به شرایط بهینه دستیافت. نتایج نشان میدهد که شرایط بهنیه مابین شرایط عملیاتی ماکزیمم و مینیمم قرار می گیرد . همچنین تغییردما تاثیری بر شرایط بهینه تفکیک کننده ها ندارد.

اینک شما با جستجوی تکنيک هاي بهينه سازي فشار تفکيک کننده هاي سه فازي نفت، گاز و آب به کمک نرم افزار اسپن پلاس وارد صفحه فروش فایل دانلودی تکنيک هاي بهينه سازي فشار تفکيک کننده هاي سه فازي نفت، گاز و آب به کمک نرم افزار اسپن پلاس شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تکنيک هاي بهينه سازي فشار تفکيک کننده هاي سه فازي نفت، گاز و آب به کمک نرم افزار اسپن پلاس