مقاله رايگان نماز

مقاله رايگان نماز

… دانلود …

مقاله رايگان نماز دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله رايگان نماز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله رايگان نماز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله رايگان نماز :

به نام آنکه انسان را با عقل و هوش و درایت آفرید و از این آفرینش به خود تبریک گفت و نماز را پسندیده ترین رابطه بین خالق و مخلوق قرار داد، تا بشر بتواند خود را از خاک به افلاک برساند و تقوی را زیباترین لباس برای ادامه‌ی پاک بودن روح و روانش دوخت تا پلکان تعالی را یک به یک پیموده و خدا گونه شدن را آرمان خود قرار دهد. زندگی اصولی (نه زندگی باری به هر جهت) هر فرد مسلمان بر پایه‌ی نماز و تقوی استوار است. در حقیقت، امر خدای مهربان برای برپایی نماز به بندگانش به این منظور است که انسان را در یک چارچوب تربیتی قرار دهد تا او بتواند توسط این حبل المتین پرهیزگاری خود را امنیت بخشد.
در واقع در پاسخ دوستی که بگوید مگر خدا به نماز خودندن ما احتیاج دارد می گویم:
یقیناً اقامه‌ی نماز هر شخص از روی احتیاج برای حفظ حرمت و کرامت و تعالی خود آن فرد است. والا تمامی فرشتگان و ملاک دائماً در رکوع و سجود حضرت حق هستند. در قرآن کریم به این آیه اشاره شده است (وارکعوا مع الراکعین) معنای ابتدایی این آیه این است ، (رکوع کنید با رکوع کنندگان)

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.
دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی مقاله رايگان نماز روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید

مقاله رايگان نماز